“Zicht op een dok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Jozef Adriaan Callaerts
Period: 1896-1965

“Vue sur un dock”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 27 x 35 cm
SKU: 2908170092.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #92
Estimate: € 60 / 100

Other lots by Callaerts

  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Vaart te Zeebrugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Canal à Zeebruges”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 37 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100

  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00