Similar lots by type
-
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#274Dumont“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#272“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#774‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22 / 26 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#332Mihele Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#357Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#108Arsène MattonEen paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550 / 600 -
#147Venini AaliaEen paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747Veyhl, PlüderhausenEen vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine argentée. Début années ‘50. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#281Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#616Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#691Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120

