Similar lots by type
-
#596
Een eikenhouten kussenkast. XVIIIde eeuw.
Armoire à coussins en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 207 x 195 x 71 cmEstimate: € 400/600 -
#264Frans Ouvry
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#781
Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#725J. Michiels
“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#226
Een eikenhouten wisseltafel. Gedateerd 1782.
Une table d’échange en chêne datée de 1782.No longer availableDim. 118 x 11 cmEstimate: € 200/400 -
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#454
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#183
“Madonna met kind”. Een barokke beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture baroque en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#342
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#740A. Nelson
“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#359
“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#171
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIIIe eeuw.
Sculpture religieuse en bois polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200/240 -
#372F. Seytz
“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#799Wagner
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#424
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300/350
Other lots in this auction
-
#732
“Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.
“Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.No longer availableEstimate: € 22/30 -
#145Chanel No 5 en No 19.
Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.
Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#438
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#585
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#35Lancôme
Een eau de parfum vaporisator en twee vaporisators eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Vaparorisateur d’eau de parfum et deux d’eaux de toilette de 50 et de 120 ml, une lotion corporelle et un soins généraux homme de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#505
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#349Smolders
“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 200/250 -
#326
Een klein eikenhouten tinkastje met opzet en onderaan twee paneeldeurtjes en een lade.
Petit vaisselier en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 50/80 -
#116
Een houten harp met een gesculpteerd reliëfdecor.
Une harpe en bois avec décor sculpté en relief.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 200/240 -
#267F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#736
Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140/200 -
#710
Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300