#649
#429Dirk Baksteen
“Hoevezicht met twee bomen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd III/X.
”Vue fermière et deux arbres”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée III/X.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 25/35 -
#602
“Liggend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mortier.
#485
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
#74Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#678
Twee bronzen maskers uit Benin. XIXde eeuw.
Deux masques en bronze du Bénin. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#658
Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
#671
Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
#500
Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,24 ct.
Une paire d’améthystes en forme de poire ayant un poids total de ± 3,24 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#516Kashmir
Een Oosters tapijt van katoen en zijde.
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
#37
Twee oude poppen van Belgische makelij. De grootste draagt het merk Unica.
Deux anciennes poupées, fabrication belge. Une porte la marque Unica.No longer availableDim. h: 44 en 29 cmEstimate: € 30/40