Similar lots by type
-
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#652Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#642Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Hond”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
”Chien”. Crayon sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#314Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#669Béla KadarPeriod: 1877 - 1956“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘22.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280 -
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 850 / 950 -
#470Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#631“Oude wijze met staf en lotustak”. Een beeld van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
”Vieil homme et branche de Lotus”. Une statue en ivoire finement sculptée. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 (z.s.)Estimate: € 550 / 600 -
#594Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#8Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35 / 45 -
#743Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893“Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500 / 4000 -
#799Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#570Een ivoren slavenarmband.
Un bracelet esclave en ivoire.No longer availableDim. 54,37 gEstimate: € 80 / 150 -
#96Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150

