Similar lots by type
-
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#642Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Hond”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
”Chien”. Crayon sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Béla KadarPeriod: 1877 - 1956“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘22.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#104Oscar Mulkens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#430Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#38Een kruikje van meerkleurig porselein.
Une carafe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#8Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35 / 45 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.No longer availableDim. l: 35, h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#676TurkmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#354L. Haubaert“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
Une garniture de cheminée en granite, comprenant une pendule et deux cassolettes, décoration de motifs polychromes gravés.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500

