Similar lots by type
-
#529Mietje BoonenPeriod: °1939
“Jonge vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jeune femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#152Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#184Emile PuttaertPeriod: Brussel 1829 - Aywaille 1901
“Zicht op de Kathedraal van Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#292
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#354Dries Van Den Broeck
Een lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.
Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#554O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#209Corneille
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 117/150 buiten de plaat.
“Femme et Chat”. Litho. Signée, datée ‘98 et numérotée 117/115 hors planche.No longer availableDim. 76,5 x 57,5 cmEstimate: € 240/280 -
#29
“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#249Cornelis Schut
“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60/80 -
#254Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Een houtsnede. Gesigneerd, genummerd 236/750 en gedateerd 1962 buiten de plaat.
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 236/750 et datée 1962 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#172
“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#584Corneille.
“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
“Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.No longer availableDim. 50 X 65 cmEstimate: € 300/350 -
#32
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#82
“Zicht op het Steen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Vue du Steen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 25/40 -
#544
“Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.
“Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 100/120 -
#349Maurice Langaskens
‘Snoei Februari’. Ets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
“La taille en février”. Eau-forte. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 26x19 cmEstimate: € 100/120 -
#352Jef Van Grieken
“Het Spaans huis” & “Het sas”. Twee etsen in een map. Gesigneerd buiten de plaat en beiden genummerd 113/150.
“Het Spaanse Huis” et “Het Sas”. Deux eaux fortes dans une farde. Signées hors planche et numérotées 113/150.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#572Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plaat.
“Il maestro”. Une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 75 x 54,5 cmEstimate: € 120/200 -
#469George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#52
Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.
Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 20/30 -
#502Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Compositie met kip”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec poule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 69 x 56 cmEstimate: € 200/220 -
#22Atelier de Desmadryl Jeune
“Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.
“Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#234Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gamins de pêcheurs”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/140 -
#719Joan MiroPeriod: 1893 - 1983
“Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.
“Composition”. Litho. Porte une signature.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#7
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit zes verschillende personages.
Lot de biscuits polychromes comprenant six personnages différents.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#735
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#648
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#421
Een lot van zes diverse brede kommen van Chinees porselein. Verschillende leeftijden.
Lot de six larges bols en porcelaine de Chine. Différentes époques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#456
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd eikenhout met bijpassend voetbankje.
Un fauteuil en cabriolet en chêne sculpté avec repose pied assorti.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#321
Een lot porselein en biscuit: Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt ‘Friedel, Germany’.“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’.“Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
Lot de porcelaines et de biscuits:- une écolière et un écolier et deux petits musiciens en porcelaine dans le style de Hummel. Marque “Friedel, Germany” sous la base.- “Garçon faisant des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque Capodimonte.“Soeurs”. Groupe en biscuit partiellement gris clair. Signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750/850 -
#287
Een Madonna met kind onder stolp. We voegen er twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens met stolpen, aan toe. Het hoofdje van Jezus te herstellen.
Vierge à l’Enfant en cire aux vêtements. Sous globe en verre. Nous ajoutons deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Egalement sous globes. La tête de Jésus est à réparer.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#582
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Kuniy.
“Paysage de montagnes”. Huile sur toile. Porte la signature: “Kuniy”.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 500/600 -
#40
Een 18 karaats wit gouden clips bezet met één diamant van ± 0,20 ct.
Clips en or blanc 18 ct serti d’un diamant de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 0,95 gEstimate: € 50/100 -
#326
Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.
Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.No longer availableDim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cmEstimate: € 30/40