Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht te Brugge”. Aquarel. Gesigneerd.
Henri Cassiers

“Zicht te Brugge”. Aquarel. Gesigneerd.

”Vue à Bruges”. Une aquarelle. Signée.
Dim. 33,5 x 25 cm
SKU: 1004180094.
Category: Uncategorized.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #94
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Cassiers

  • #722
    Henri Cassiers

    “Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.

    “Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.
    No longer available
    Dim. 40 x 62,5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #295

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #446
    Henriette Ronner

    “Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #773

    Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.

    Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.

    Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #661

    De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.

    Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #253

    Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.

    Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.
    No longer available
    Dim. 17,63 g
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #720

    Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.

    Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #668

    Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

    Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #677

    Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.

    Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #745

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #750

    Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #740
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kandelaars van kristal.

    Paire de candélabres incolores en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #771

    Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    “Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.

    “Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #657

    Een schaakspel in doos met inlegwerk.

    Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #734

    Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.

    Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #730

    Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #739
    Noritake

    Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #344

    Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.

    Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #242

    Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.

    Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.
    No longer available
    Dim. 199,73 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #18
    Wiskemann

    Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.

    Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #672

    “Stadsscène”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    “Scène de ville”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een grote schouwspiegel van verguld hout.

    Grand trumeau en bois doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 113 x 185 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #193

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #163

    “Allegorische kinderfiguren.” Twee bronzen. Naar Moreau.

    “Enfants allégoriques”. Deux sculptures en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #201

    “Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

    ”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 312 x 248 cm
    Estimate: € 4800 / 5400
  • #403

    Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.

    Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 73 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #219
    Leo Van Droogenbroeck

    “Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.

    ”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.
    No longer available
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #22
    H. Zondervan

    Een oude barometer. Werkende staat.

    Un vieux baromètre. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More