Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
Joseph Van Luppen
Period: 1834 - 1891

“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.

”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.
Dim. 20 x 33 cm
SKU: 2602190354.
Categories: Paneel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #354
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #624
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821 - 1871

    “Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #852

    “Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #689

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #174

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.

    ”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.
    No longer available
    Dim. 50 x65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #208

    “Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.

    ”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #854
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #629
    Victor Marais-Milton
    Period: 1872 - 1948

    “Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 46 x 38
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #224
    Georges Steel

    “Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.

    ”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #529

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Bernard De Bruyn

    “Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #754
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    ”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    “Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #116

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #785

    Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.

    Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #759
    Van Dalen

    “Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #715

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #619
    Chetan

    “Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.

    ”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.
    No longer available
    Dim. 90 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #849
    louis Belen

    “Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.

    ”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 27 ccm
    Estimate: € 60 / 100
  • #862
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #864

    “Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #859
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #24

    “Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.

    ”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #217

    “Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.

    “Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #299
    Jozef Pauwels

    “Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 82 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141

    Een houten masker. Fang (Gabon).

    Un masque en bois. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

    Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #328

    Grote schotel van blauw en wit aardewerk met bloemendecor. Achteraan gemerkt: Delft Royal Gouda Holland en genummerd 2965/40. Evenals een kalebasvormige vaas met blauw en wit decor, gemonteerd als lamp, onderaan gemerkt: Delft.

    Un grand plat en faïence bleue et blanche, décor de fleurs. Marque au dos: Delft Gouda Royal Holland et numéroté 2965/40. Avec un vase gourde à décor bleu et blanc, monté en pied de lampe, marque sous la base: Delft.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #410

    “Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.

    ”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #717

    “Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)

    “Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).
    No longer available
    Dim. 58 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #533

    Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.

    Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #809
    Floris Jespers

    “Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 34cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #627

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #656
    Kilim Gaschgai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 257 x 164 cm
    Estimate: € 720 / 800
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More