#377
Een bronzen Naga op houten voet. Met houder op de kop.
Un Naga en bronze sur socle en bois. Avec support sur la tête.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#158Amphora, Czechoslovakia
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 130 / 160 -
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#296
Une table à coudre laquée noire avec placage de ronce de noyer sur le dessus et miroir à l'intérieur.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#329Schmitz
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeve . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53,5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.
#108
#645
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#290
Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
#404Pierre Leterme
“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244
“Hollands molenlandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage de moulin à vent hollandais. Huile sur toile, signée illisible.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129Louis RobbePeriod: 1806 - 1887
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Moutons à l'étable . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 500 / 750