Other lots in this auction
-
#313Drie bronzen bas-reliëfs, bestaande uit een beeltenis van Christus, een beeltenis van Maria en een modern reliëf met voorstelling van de voetwassing.
Trois bas-reliefs en bronze, consistant en une image du Christ, une image de Marie et un relief moderne représentant le lavement des pieds.No longer availableDim. 14,5 x 12,5 & 16 x 12 cmEstimate: € 90 / 120 -
#163Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#613“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#185Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 1,81 gEstimate: € 280 / 350 -
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase de pâte de verre italienne multicolore.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
Une représentation en bronze d'un caractère bouddhiste. Thaïlande.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#625Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#344Jozef Tilleux“De Vest in Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De Vest in Lier . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#146Tillens à BruxellesEen staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 400 / 600 -
#48Een Madonna in houten barokke lijst.
Une Vierge dans un cadre baroque en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60




