Other lots in this auction
-
#50CartierEen klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.
Une petite horloge de voyage dans son étui d'origine. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#381Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
Un Kukri en étui de cuir et un poignard de Laponie avec étui et poignée en os.No longer availableDim. l: 33 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#225Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,26 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 450 / 550 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#414Paul R. Goris“Kamer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd 3/85 buiten de plaat. Klein letsel aan glas.
Chambre . Lithographie. Signée, datée 1975 et numérotée 3/85 à l'extérieur de la plaque. Légers dégâts au verre.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19Praeting“In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
Dans le jardin . Lithographie. Signée, datée 1978 et numérotée 5/8 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#494“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Achter glas. Gemonogrammeerd. 1961.
Nu féminin . Peinture à l'huile sur toile marouflée. Sous verre. Monogrammée. 1961.No longer availableDim. 24 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#321Een lot messingen navigatiebenodigdheden:- Staafverrekijker- sextant in kistje- kompas in kistje- scheepskompas
Un lot de matériel de navigation en laiton: - Longue vue - sextant en cas - boussole en cas - boussole du navireNo longer availableDim. h: 20 cm (scheepskompas)Estimate: € 120 / 200 -
#685Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Une suspension vintage en métal peint en blanc.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#565Een lantaarn van rood en geel koper, geciseleerd en geajoureerd. Decor van personages in uitsparingen. Perzië, omstreeks 1900.
Lanterne de cuivre rouge et jaune, ciselée et gaufrée. Décor de personnages en creux. Perse, vers 1900.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60




