Other lots in this auction
-
#78Noritake, Japan
Een paar balustervazen met een landschapsdecor in uitsparingen op lichtgroene fond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre à décor de paysage en creux sur fond vert clair. Marqués en bas.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 70/100 -
#651
Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#505
Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Delheid. 970 grammes.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 400/500 -
#533Richard Gurney & Thomas Cook
Sterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700/900 -
#19Praeting
“In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
Dans le jardin . Lithographie. Signée, datée 1978 et numérotée 5/8 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 25/35 -
#393
Een Guan Yin en een zittende Boeddha van brons.
Un Guan Yin et un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#196
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#200
Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 3600/3800 -
#613
“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55/75 -
#652
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#318Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 24,5 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#633
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80