Similar lots by type
-
#725J. Michiels“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#780Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#740A. Nelson“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372F. Seytz“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120 / 140 -
#651Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#334“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#444F. Betenda“Amstelveen, ‘64”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Amstelveen ‘64”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300 / 350 -
#674“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#422“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92Isidore Meyers“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#799Wagner“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659Frieda Penne“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#235Een lot van negentig stalen van Armani en Versace.
Lot de 90 échantillons d’Armani et Versace.No longer availableEstimate: € 450 / 500 -
#64Daniel Winkelmans“Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.No longer availableDim. 23?5 x 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#618Een presenteerspiegel met Sterling zilveren montuur.
Miroir de présentation à monture en argent sterling.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier honden, waarvan twee van Royal Doulton en één van Beswick, en schilderende Churchill, enz.
Lot de faïences polychromes dont quatre chiens dont deux en Royal Doulton et un en Beswick, un Churchill peignant etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#350Een wandspiegel van verguld gips in barokke stijl, versierd met hoornen des overvloeds en griffioenen. Omstreeks 1900.
Miroir en plâtre doré de style baroque décoré de cornes d’abondance et de griffions. Vers 1900.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#806Franklin MintVier schaalmodellen, bestaande uit twee Duesenbergs, een Mercedes en een Cord.
Quatre modèles de voitures anciennes comprenant deux Duesenberg, une Mercedes et une Cord.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#776Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
Lustre en métal et bois avec coupe en verre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Een waterpijp van glas met handgeschilderde versieringen. Tunesië.
Narguilé en verre aux décorations peintes à la main. Tunisie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#468Een oude Duitse bajonet model ‘43 AGV’. Met schede van E. Pack & Sohn uit 1939.
Baïonnette allemande ancienne modèle 43 AGV. Avec fourreau de E. Pack & Sohn de 1939.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31Een stuk koraal.
Pièce de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 60

