Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).

Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).

Une cafetière en argent , côtes torsadées et sur trois pieds griffes. Marque 900‰. 1078 gr. (manche en bois inclus).
Dim. H. 27 cm
SKU: 2506190093.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #709
    P. Alechinsky

    Een affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.

    Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #700

    Een art deco platina broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct.

    Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 4,20 ct.
    No longer available
    Dim. 15,25 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #643

    Een eikenhouten gesculpteerde koffer.

    Un coffre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 130 x 61 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.

    Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.
    No longer available
    Dim. 22,98 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #613

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #229
    Johannes Bosboom
    Period: 1817 - 1891

    Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.

    Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #608

    Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.

    Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #764

    “Dansende en musicerende vrouwen”. Vier gelakt houten panelen, ingelegd met parelmoer.

    ”femmes dansantes et musicales”. Quatre panneaux laqués, incrustés de nacre.
    No longer available
    Dim. 59 x 118 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #518

    Een grote woestijnroos.

    Une grande rose de désert.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #644
    Vincent De Vos
    Period: 1829 - 1875

    “Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #285

    Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.

    Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.
    No longer available
    Dim. 13 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #19

    “Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.

    ”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More