Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).

Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).

Une cafetière en argent , côtes torsadées et sur trois pieds griffes. Marque 900‰. 1078 gr. (manche en bois inclus).
Dim. H. 27 cm
SKU: 2506190093.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #245

    Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.

    Une châtalaine en or jaune 18 ct. Longeur: 57 cm.
    No longer available
    Dim. 42,24 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #828

    Een paar vazen van paars glas.

    Une paire de vases en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #90

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #329
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    ”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #421
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.

    Un petit vase en cristal, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #466

    Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.

    Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #297

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #900

    Vier diverse zonnebrillen in hun etuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.

    Quatre paires de lunettes de soleil différents dans leurs étuis. Ray Ban, Ralph, Prada, Paul Smith.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #891

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #44
    Julien Van Santen

    “Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.

    ”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #204

    Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #703

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 88 x 118 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More