#329
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#263Capodimonte
“’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.
“'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.No longer availableDim. h 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#287Paesa
Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#163Gaston Leroux
“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250/2500 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000/8000 -
#658
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80/120 -
#117
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80/100 -
#536
#310
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 300/400 -
#622
Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#528
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#468
“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180/220