Other lots in this auction
-
#533
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.No longer availableDim. 45 x Ø 23 cmEstimate: € 200/250 -
#462
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100/140 -
#600
Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750/850 -
#87Schatz
Een messing Schatz Royal Mariner scheepsklok met emaillen wijzerplaat en sleutel.
A brass Schatz Royal Mariner ship's clock with enamel dial and key.No longer availableDim. Ø17cmEstimate: € 100/150 -
#310
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 300/400 -
#237Marc Sleen
Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#304
Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60/100 -
#588
Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.No longer availableDim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50/70 -
#175Mia MoreauxPeriod: °1950
“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350/450 -
#106
Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)No longer availableDim. 105 x 170 x 90 cmEstimate: € 300/400 -
#687Ercuis, Paris
Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.No longer availableDim. H: 11-18 cmEstimate: € 80/100 -
#628
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80/100