#426Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
#711Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
#141Een houten masker. Fang (Gabon).
Un masque en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#369“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
#268Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
#657Een paar dekselpotten met fohonden.
#502“De conversatie”. Aquarel op papier. Draagt een atelierstempel: Israels.
”La conversation”. Aquarelle sur papier. Porte une estampe d’atelier: Israels.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#575Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#430Een grote reeks boeken in verband met de luchtvaart:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Een reeks in 26 delen. Lekturama Rotterdam, 1980. - “Jane’s Encyclopaedia of Aviation”. Bestseller Publications. London, 1989.- 2 posterboeken: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’aviation:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Une série en 26 volumes. Lekturama Rotterdam, 1980.- “Jane’s encyclopaedia of aviation”. Bestseller Publications. Londres, 1989.- 2 livres à posters: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#126Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#46Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil style Louis XV en noyer, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50