#339Georges Steel
“Twee jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#801
Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
#65
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350/400 -
#876
Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
#243
Een paar bronzen tafellampen.
#880
#435
Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#777
Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
#391
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#420
Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.No longer availableEstimate: € 90/120