Similar lots by type
-
#442
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#475
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946
Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#234Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150/200 -
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/180 -
#154Remi Deppe
“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200/250 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948
“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#522Frans Gentils
“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90/110 -
#544Reno
“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150/200 -
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#182Naert
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#439
“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#352
“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#434
“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#232Remi Deppe
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#549F. Van Rompaey
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#662F. Van Rompaey
“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#222Mertens
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929
“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#572Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#699
Een Nepalese tangka op zijde.
Un tangka népalais sur soie.No longer availableDim. 40 x 32 cm (binnen) (90 x 65 cm (buiten)Estimate: € 80/100 -
#599
“Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.
Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 700/900 -
#535
Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360/380 -
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#758
Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50/80 -
#521
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages aan de hofhouding in cartouches en met pioenen op op roestbruine fond.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#491
Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#78
“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 cmEstimate: € 60/80 -
#197Victor Szczeblewski
“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
Mousse siffleur . Une sculpture en bronze patiné marron. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600/650 -
#123
Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.
Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.No longer availableDim. h 77cmEstimate: € 40/60 -
#593
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#524Schuermans
“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50/80