Similar lots by type
-
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#203Erard, ParisEen palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#370Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#1107Val Saint-LambertGlasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#748Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1098Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#743Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20 / 30 -
#980Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1132SBS SolingenEen verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#1106Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#375SwatchEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#1139Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150 / 180 -
#983Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#390FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#335Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#284“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1137Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#1080Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#320DupontEen aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1121Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Tommy HilfigerEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#431Een lot van negentig stalen van Armani en Versace.
Lot de 90 échantillons d’Armani et Versace.No longer availableEstimate: € 450 / 500 -
#611Twee wijnrode sari’s van zijde, beide afgeboord met gouddraad. Indisch werk. Enige slijtage.
Deux sari en soie rouge vin, les deux aux bordures en fil d’or. Travail indien. Quelques usures.No longer availableDim. ± 450 en 550 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157“Edele dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. XXe eeuw.
“Femme noble”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque. XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#900SteinVijf bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Eén met afbeelding van Monschau (H.27 cm), gemerkt King. Eén Jahreskrug 1995 van Herrnbräu met afbeelding door A. Wehling-Walter (H. 21 cm), gemerkt Rastal. Eén met afbeelding van Bauerei Zum Goldenen Engel, Gmünd (H. 26 cm), gemerkt Original Lerchen. Eén met wapenschild van Sachsen-Anhalt (H. 19 cm), gemerkt Freiberger Porzellan. Eén van Oktoberfest München 1997, afbeelding door B. Jankowska (H. 23 cm), gemerkt Rastal.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#342Staf De Smedt“Trommelende mannen”. Twee houtsneden. Beide gesigneerd buiten de plaat. De eerste genummerd 338/500 en gedateerd 1980, de tweede 310/500 en ‘76.
“Tambours”. Deux gravures sur bois. Signées hors planche, la première numérotée 338/500 et datée 1980, l’autre 310/500 et 1976.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#718Een lot van zes gedekte kopjes op onderbordjes van Aritaporselein. Onderaan gemerkt.
Lot de six tasses couvertes et leurs soucoupes en porcelaine d’Arita. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#831Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#1003SteinDrie bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een kapel en één met “Burgruine Niesten”, beide onderaan gemerkt Schedel, Bavaria. Eén met een bierkar.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#982Een serveerwagentje van gesculpteerd eikenhout met afneembaar dienblad.
Charrette de service en chêne sculpté. Tablette amovible.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#921SteinVijf bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén in blauw en grijs met tekst “In Nord und Süd, In Ost und West ist Trinken steß das allerbest”, geflankeerd door drinkende kabouters (H. 21 cm). Eén met een everzwijnenjacht in bruin op kobaltblauw, oor in de vorm van een vos, gemerkt Gerz (H. 25 cm). Eén met een herbergscène in bruin op kobaltblauw met tekst “Ein kühler Trunk gibt allen Schwung”, gemerkt Gerz (H. 24 cm). Eén met polychrome drinkende jagers, gemerkt King (H. 25 cm). Eén met ee(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#191DelheidEen 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#1141Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60

