Other lots by Gorus
#569Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Waterput aan een hoeve”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#324Jaak Gorus
“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.
Nu couché . Lithographie. Signée et numérotée 29/65.No longer availableDim. 12 x 28 cmEstimate: € 30/40
#211
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
#549Nadine Van LierdePeriod: °1941
#469
#134H. Op de Beeck
“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#260
Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 300/400 -
#43
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35/50 -
#388
Een gesculpteerde Birmaanse houten monnik.
#674
#381
Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
#356
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
#543
Een 14 K geelgouden hanger met munt van 22 K. John F. Kennedy.
#145
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,16 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300/350