Similar lots by type
-
#227“Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.
“Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#964Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#188“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#976Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#1103Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1110Een tafeltje van grijs marmer met een rond blad.
Petite table en marbre gris à tablette ronde.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#965Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#970Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1107Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#246Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200 / 400 -
#846Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1075“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#945Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#566Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#989“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#979Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#975Een paar siervazen van verguld messing en porselein met sang-de-boeufglazuur, versierd met leeuwenkoppen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en laiton doré et porcelaine à la glaçure sang de boeuf et ornés de têtes de lion. Vers 1900.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802Een fruitschaal van gepolychromeerd biscuit in de vorm van een mandje met druiventrossen en twee zittende putti.
Corbeille en biscuit décorée de grappes de raisins et surmontée de deux putti assis.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#839“De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.
“Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 240 / 360 -
#969Victor Wagemaekers“Bootjes op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Petits bateaux sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 69 x 78 cmEstimate: € 30 / 60 -
#267Julien CélosPeriod: 1884-1953“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1109Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Renaat Matthyssens“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘87.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#833Een verzilverd metalen komfoor. Engels werk.
Réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#797Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#525LimaNegen verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Artesania Mujer Matsigenka.
Neuf colliers multicolores. Faits main. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 50 / 100


