Similar lots by type
-
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?
“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968
Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25/35 -
#69Geo Ten Berge
“Groene kade, Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Als voorontwerp voor een ets.
“Quai vert, Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée. Croquis pour une eau-forte.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 25/35 -
#312
“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80/100 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180/240 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#364
“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#162Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 320/380 -
#739Galle
Drie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#342M. Van lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#152Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#444
“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#109
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#149
Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 220/240 -
#659
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#244Edgard WiethasePeriod: 1881-1965
“Ruiters” en ”Trekpaarden”. Drie studietekeningen. Resp. aquarel en potlood op papier. Alle gesigneerd. In twee kaders.
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150/200 -
#684
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#449
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#14
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#454Van Beurden
“Speeltuin”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
“Terrain de jeu”. Dessin aux crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#519Jehan FrisonPeriod: 1882-1961
“Stilleven met bloemenvaas en theepot”. Aquarel op papier. Gomonogrammeerd.
“Nature morte au vase fleuri et théière”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#61Capodimonte
Twee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Deux petits mendiants. Petit groupe en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#417Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#327
Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#36
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#413
Een lot van achttien miniatuur beeldjes van grotendeels meerkleurig porselein.
Un lot de dix-huit statues miniatures, la plupart en en porcelaine polychrome.No longer availableDim. ± h 6 cmEstimate: € 25/35 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met de letter B.
Une chevalière en or jaune 18 ct, lettre B.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 200/250 -
#794Hérviaux
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet avec balançoire et poids.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 120/200 -
#461
Paspoortmasker van gebeeldhouwd hout met schelpen en jute. Dan, Ivoorkust.
Masque passeport en bois sculpté orné de coquilles et de jute. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Een kruisbeeld van gebeeldhouwd hout.
Un crucifix en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/80 -
#368Wiskemann
Een tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.
Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/160 -
#316
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 240/360 -
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 9,66 gEstimate: € 250/350