Other lots by Gielen
-
#733Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
”Clown”. Un relief en plâtre avec patine dorée. Sur huit exemplaires.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#702Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50/60
Similar lots by type
-
#173Coustou
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380/400 -
#741
Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.
Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.No longer availableDim. h: 54 - 66 cmEstimate: € 100/120 -
#382
Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.
Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy
“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000/1200 -
#251Royal Boch
Een paar schalen op voet van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest d’Hossche.
Deux coupes sur pied en faïence blanche d’après un modèle par Ernest d’Hossche.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#208
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879
“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1400 -
#163
Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#573
Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300/350 -
#817
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/600 -
#563
Een Afrikaanse aardewerken kruik.
Une cruche en terre cuite.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/300 -
#452
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.
Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#257
“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#833
“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/180 -
#392
Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.
Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#591Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#218
Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.
Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#651
Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.
Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240/300 -
#714
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#731
Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 120/200 -
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#258
“Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#373
Een lot van drie porseleinen borden, waarbij twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Meissen.
Un lot de trois assiettes en porcelaine, dont deux Royal Copenhagen et une Meissen.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#740
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#245
Een getorste halsketting met roze mineraal.
Une chaîne torsadée avec une minérale rose.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#594
“Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.
”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 500/550 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#703
Een Chinees porseleinen schaaltje.
Un petit plat en porcelaine de Chine.No longer availableDim. l.27,50 cmEstimate: € 80/100 -
#784A. Trotter, Jedburgh
Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 200/240 -
#122Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Vrouw met bloemen in een Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme aux fleurs dans un paysage des Campines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#192
St-Nicolaas de Wonderdoener (чудотьорца). Russische icoon. Daarbij gevoegd de bijpassende zilveren riza, met keuren van Moskou, 1863, 84 Zolodnik.
”St-Nicolas le miraculeux”. Une icône russe. Nous ajoutons le riza assorti en argent, poinçons de Moscou, 1863, 84 Zoldonik.No longer availableDim. 31,5 x 27 cmEstimate: € 700/800 -
#83
Een Duitse bijbel uit 1662. Enkel met voorste (losse) kaft. Enkele pagina’s in zeer slechte staat.
Une bible allemande de 1662. Couverture de devant détachée mais présente. Quelques pages en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#724Karel J. Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Zittend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu assis”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#777
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100