Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
Toon Gielen
Period: 1935 - 2018

“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2602190765.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #765
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #505

    Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #715

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een paar bronzen tempelleeuwen.

    Une paire de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm l: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #687

    Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.

    Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #880

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #877

    Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.

    Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 22 / 24
  • #761

    Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.

    Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #607

    Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.

    Un Bouddha en bois sur un trône.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #188

    “De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.

    “La main de Rodin”. Sculpture en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #896

    Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.

    Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #886

    “O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.

    ”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #2

    Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #673

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #638
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #258

    “Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.

    Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #639
    Corlendi

    “De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.

    ”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #861
    Gaïtaud

    Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #213

    Een modern bronzen beeld van een Kat.

    Une statue en bronze moderne d’un chat.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #653

    “Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.

    ”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #432

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.

    Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #603

    Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30, cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #272
    Floris Jespers

    “Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.

    ”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #770

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 65 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #645

    Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.

    Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 175 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Jacques Van Gingelen
    Period: 1801 - 1864

    “Jongen bij de paardenstal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Garçon auprès des étables”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #743

    Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.

    Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H.27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #282

    “Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.

    ”Eaux intérieures et pont”. Pastel. Porte une signature: Isidore Opsomer.
    No longer available
    Dim. 36 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #20
    Omega De Ville Automatic

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.

    Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #165

    Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.

    Diamant en forme de poire pesant 0,66 ct. Couleur D. SI1. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #264
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    ”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.
    No longer available
    Dim. 56 x 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #368

    Een paar kelkvazen van gesatineerd glas.

    Une paire de calices en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #256

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More