#689Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.
Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Een schaaltje gemerkt F. De Leeuw, een pollepel met Belgische keur en een art nouveau taartschep in etui met Franse keur en makersmerk ARD Joseph Crossard. Alle van zilver.
Petit plat avec la marque F. De Leeuw, une louche aux poinçons belges et une pelle à tarte art nouveau dans son étui avec poinçon français et poinçon d’orfèvre ARD Joseh Crossard. Toutes les pièces en argent.No longer availableDim. 695 gEstimate: € 250 / 350 -
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#311Een Spaanse bajonet voor een Mauser geweer. Met lederen gordelbevestiging.
#240Een 18 K witgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,35 ct.
Une bague pour homme en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#28“Moeder met kind”. Een groepje van meerkleurig kunststof. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
Mère avec enfant. Un groupe de plastique multicolore. Travail italien. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#671Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.
Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60