Similar lots by type
-
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/90 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#573
“Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.
“Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/10à -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180/240 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#588Nelson
Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.
Buste de dame art nouveau en bronze à patine foncée. Signature au verso.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#779
Een paar zilvergepatineerde lijsten met een foto van een jachtstilleven en een reproductie naar Rubens.
Paire de cadres argentés contenant une photo d’une nature morte de chasse par Rubens.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#181Gustave Van Vaerenbergh
“Het gevonden nestje”. Een groep van terracotta op houten voetstuk. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Groupe en terre cuite sur base en bois. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 320/400 -
#707Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Stadszicht”. Aquatint.
“Vue de ville”. Aquatinte.No longer availableDim. 37 x 46 cEstimate: € 20/30 -
#393
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf, een azijnkan, een dekselvaasje met een haan (Schilfer onderaan), een fles en een stolp. Allen met zilveren monturen, de laatste verzilverd.
Lot de verreries comprenant une carafe, un flacon à vinaigre, un vase couvert avec coq (éclat vers le haut), une bouteille et un globe. Chaque pièce avec montures en argent (le globe avec monture en métal argenté).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#550
Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen.
Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#340
Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.
Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#785
Een lot halssnoeren van verschillende half edelstenen, agaat, citrine, jade, peridot, turkoois, lapis lazuli, bloedkoraal e.a. te herstellen of zonder slot. We voegen er verschillende losse stenen en hangers aan toe.
Lot de colliers de pierres semi-précieuses, agate, citrine, jade, péridot, turquoise, lapis lazuli, corail rouge e.a.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#150
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 1000/1200 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#1126Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#1043Stein
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#238
Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40/60