#291
#66
#324
Een paar met linnen beklede houten paspoppen zonder voet.
#97
Drie zilveren zoutvaatjes waarvan twee met glazen bakjes.
#192Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#57
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#384
Een eikenhouten gatelegtafel.
#703Guérin
Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#393Georges Boyer, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#365Omega Seamaster Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
#376
Een eikenhouten gatelegtafel.
#628
Een Belgische lans, model 1896.
Lance belge modèle 1896.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100/120