Similar lots by type
-
#732Colette CleerenPeriod: °1953“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#339Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.
Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#472Een lot grafiek:- “Dame in treincoupé” - C. Capri. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1882 binnen de plaat.- “Vrouw achter blad”. - Jozef W. Cornelis. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “Soldaten in een interieur”. - Piet Verhaert. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “De taxateur”. - Linnig. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1881 buiten de plaat.
Lot de gravures:- C. Capri. “Femme dans un coupé de train”. Eau-forte. Signée et datée 1882 dans la planche.- Jozef W. Cornelis. “Femme derrière une feuille”. Eau-forte. Signée hors planche.- Piet Verhaert. “Soldats dans un intérieur. Eau-forte. Signée hors planche.- Linnig. “L’évaluateur”. Eau-forte. Signée et datée 1881 hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#512KunichikaEen paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#602Karel Appel“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd, E.A. en gedateerd ‘74.
“Personnages”. Lithographie. Signée, E.A. et datée ‘74.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 420 / 500 -
#389“Fox hunting scene” & “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Twee ingekleurde Engelse gravures.
“Fox hunting scene” et “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Deux gravures anglaises en couleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#34Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.
Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#502Frans Nielsen“Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.
“Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.No longer availableDim. 48 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise colorée. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14Twee etsen:- “Zicht op Antwerpen”. Ingekleurde ets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 202/350.- “Kathedraal Antwerpen”. Ets. Gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 75/150.
Deux eaux-fortes:- “Vue d’Anvers”. Eau-forte colorée. Signée Roger Hebbelinck et numérotée 202/350.- “Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée Romain Malfliet et numérotée 75/150.No longer availableDim. 24 x 19 & 28 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#579Kees Van Bohemen“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.
“Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#698Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.
Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#444Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.
Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#104Vier ingekaderde lithografieën uit het “Journal des dames et des demoiselles”.
Quatre gravures de mode venant du Journal des Dames et des Demoiselles. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.
Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#322“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449Een lot van drie houtsneden:- “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat.- “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat.- “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#32Frans Hens“Schepen”. Een paar gravures. Gesigneerd en genummerd 6/160 & 5/100 buiten de plaat.
“Bateaux”. Paire de gravures. Signées et numérotées 6/160 et 5/100 hors planche.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 20 / 40 -
#267Een oude pop van composiet. Belgisch werk.
Ancienne poupée en composite. Travail belge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#368Twee verschillende vazen en een vide-poche in de vorm van een gestileerde zwaan van meerkleurig kristal. Jaren ‘50. De laatste gemerkt ‘Bayel, France”.
Deux différents vases et un vide-poche en forme d’un cygne stylisé en cristal polychrome. Années 50. Le dernier avec la marque “Bayel, France”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#83Twee dekselvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit landschapsdecor. XIXe eeuw, naar de XVIIIe eeuw. Gemerkt De Klauw. Randschilfers.
Deux vases couverts en faïence bleue et blanche de Delft décorés de paysages dans des cartouches de style Louis XV. Fin XIXe siècle, marque De Klauw.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 5à / 8à -
#165Een 18 karaats roze kleurige handgemaakte gouden ring bezet met 150 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.
Bague en or rose 18 ct, faite main et sertie de 150 diamants ayant un poids total de ± 1,41 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#657Een paar cloisonné gemberpotten met bloeiende prunus op blauw veld. Chinees werk.
Paire de pots à gingembre en cloisonné décorés de prunus en fleurs sur fond bleu. Travail chinois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#365Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#566TabrizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 290 x 204 cmEstimate: € 200 / 260 -
#547Een Chinese wijze van gesculpteerd jade en reigers in een landschap van fijn gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en jadéite sculpté et hérons dans un paysage en pierre de lard sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#524“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200

