Similar lots by type
-
#304Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“De kunstschilder”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
“Le peintre”. Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692Albert Servaes
“St Cecilia”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Ste Cécile”. Pastel sur papier. Signé et daté 1949.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#529
Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 25 -
#109
“Zicht op Venetië”. Potloodtekening op papier. Draagt handtekening Jacques Carabain.
“Vue de Venise”. Dessin au crayon sur papier. Porte une signature: Jacques Carabain.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10 / 15 -
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659
“Kerkhofpoort”. Inkt op papier. Niet gesigneerd.
“Porte de cimetière”. Encre sur papier. Non signé.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 20 / 25 -
#774Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#724Theo Blickx
“Staand naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 14 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#485
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 150 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 400 / 500 -
#571
Een Chinese koro van blauw en wit porselein, bekroond met een Fo-hond.
Koro en porcelaine de Chine bleue et blanche surmonté d’un chien Pho.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#208
Een paar zuilvormige kandelaartjes van massief zilver. Londense keuren, tijdperk Victoria. Losse wasvangen, waarvan één opnieuw moet gesoldeerd worden.
Paire de bougeoirs en forme de colonnes en argent massif. Poinçons de Londres, époque Victoria. Bobèches amovibles dont une à réparer.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#709Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 144/170 buiten de plaat.
“Fleurs”. Sérigraphie. Signée et numérotée 144/170 hors planche.No longer availableDim. 42,5 x 55,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#271
Een zilveren theepot met een houten handvat en het deksel getooid met een adelaar. XIXe eeuw.
Théière en argent à anche en bois et au couvercle surmonté d’un aigle. XIXe siècle.No longer availableDim. 816,3 g BrutoEstimate: € 60 / 100 -
#303
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#559Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Edelman uit de XVIIe eeuw”. Een ets naar een werk van Frans Hals. Gesigneerd buiten de plaat.
“Homme noble du XVIIe siècle”. Eau-forte d’après un oeuvre de Frans Hals. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Jean De la FontenellePeriod: 1900 - 1974
Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.
Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350