Other lots in this auction
-
#394Swarovski
Een lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.
Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#403
Een lot van drie zwaardbajonetten van begin XXe eeuw, waarbij één met lederen schede.
Un lot de trois baïonnettes début XXème siècle, dont une avec fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#297
Twee bekers van geslepen rood kristal. Boheems werk.
Deux coupes en cristal rouge taillé. Travail Bohémien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#838
Een driedelig schouwstel met twee opaalglazen vazen en een dekselvaas met handgeschilderde bloemen en decors van romantische koppeltjes in cartouches.
Une garniture de cheminée à deux vases en verre d’opale et un vase à couvercle, décors de fleurs peint à la main et de couples romantiques en cartouches.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#849
Een Japanse surimono (wenskaart) met een landschap en een bloeiende struik. XXe eeuw. Met twee stempels
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#807
Een balustervaas van cloisonné op messing met floraal decor.
Un vase balustre en cloisonné sur laiton, décor floral.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in markies geslepen briljant van 0,91 ct. Color FI1. en twee pear shape briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct. Kleur FSI1 en DVS2. Met certificaten.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant taillé marquise de 0,91 ct, couleur FI1 et deux brillants en forme de poire ayant un poids total de 0,70 ct, couleur FSI1 et DVS2. Avec certificats.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#119Henneman
“De wasserij.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”La laverie”. Huile sur toile. Signée et restauration effectuée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#822Takejiro Hasegawa
“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60 / 80 -
#284Henri Joseph Pauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 80 / 120