#543
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#850
Deux brillants jaunes dans certificat AIG fermé ayant un poids total de 0,52 ct. Couleur FGY. VS1-2.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#110
#240
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-Zoom
Een houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#251Swarovski
“Pierrot”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Adi Stocker. Edition annuelle 1999. Dans la boîte d’origine, avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#575
Een snuffbottle van polychroom porselein met een decor van fantasiedieren. Deksel met scharnier, keurmerk ag Londen initialen van de maker S.M.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en porcelaine polychrome, décor d’animaux de fantaisie. Couvercle et monture aux poinçons de Londres, initiales d’orfèvre S.M.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
#728
Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
#172
#579
”Paysage panoramique”. Encre de Chine. Porte une signature: ‘ Schuhmacher’.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 150/200