Other lots in this auction
-
#17
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met een melkkannetje en suikerpot.
Un service à café et à thé en métal argenté, avec sucrier et pot à lait.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#507
Een Japans kaststelletje, bestaande uit twee vaasjes en een platte flesvaas met reliëfdecors.
Une garniture de cheminée, comprenant deux vases et un vase-bouteille aplati, décor en relief.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 35 / 60 -
#219Robert BorretPeriod: °1924
“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#744Ingrid Brullemans
“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525
Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.
Un lot comprenant d’un vase, une carafe et un vaporisateur en cristal vert taillé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#562Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Zuiders dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Vue sur village du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#682
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#696Kilim Baneh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 349 x 270 cmEstimate: € 600 / 700 -
#195
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#353
“Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.
”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40