Similar lots by type
-
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014
“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500/2000 -
#4Julien Severin
“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
"Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#592Rimowycz
“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#104Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938
“Vissersboten op het strand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#582François BlommaertsPeriod: °1955
“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
"Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 23,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#529
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200/220 -
#644Gebrand VolgerPeriod: °1940
“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
"Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#634
“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#664Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#389M. Elsen
“Personages”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902.
"Personnages". Un dessin sur papier. Signé et daté 1902.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#274F. Dartet
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#334Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989
“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#304Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
"Vue du jardin". Gouache sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220/240 -
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75/120 -
#594Van Drommen
“Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Avila". Aquarelle sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 31 cm x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#224Vanden Bosch
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
"Nu féminin". Pastels sur papier. Pas signé.No longer availableDim. 98 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#219
Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 90/120 -
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#426Louis de Poortere
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#629
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120/140 -
#81
Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d'insectes, de fleurs et de croix gammées. Chine, époque Jiaqing. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 35/45 -
#414
Vaas van kleurloos Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème incolore.No longer availableDim. h. 30 cm.Estimate: € 40/60 -
#513
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550/600 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45/65 -
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300 -
#13
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#603
Een gepolychromeerd houten masker. Centraal Afrika. Schade onderaan.
Un masque en bois polychrome. Afrique centrale. Dommage au fond.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#694
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.No longer availableDim. 69 x 117 x 69 cmEstimate: € 60/100