#446Kelim
Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400/600 -
#628
Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.
#339
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#678
Lot 3 bollen uit diverse materie en decoratieve onyx schaal met 20-tal eieren.
Lot 3 objets en forme de boule en divers matériaux et un bol décoratif en onyx avec 20 objets en forme d'oeuf.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#104Pieter Gorus
“Landschap met hooimijten.” Olieverf. Gesigneerd.
"Paysage avec meules de foin." Peinture à l'huile. Signé.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 180/220 -
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#593
Een gebeeldhouwd houten olifant. Thais werk.
Un éléphant en bois sculpté. Travail thaïlandais.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#451
Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
#335
#292Fosco Quergo
“Scene uit de Camargue”, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1991. Zonder glas.
« Scène de Camargue », aquarelle sur papier, signée et datée 1991.No longer availableDim. 65x50 cmEstimate: € 40/60 -
#341Cornet
Een koffie-en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.
#331
Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.
Une paire de grands plateaux en métal argenté.No longer availableDim. 71x45 cmEstimate: € 60/80