Similar lots by type
-
#272Jean Poulain
“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#276Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180/240 -
#271G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#324S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#370R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#305Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#273Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#328M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#310J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#333Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 60 x 93 cmEstimate: € 300/400 -
#296Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#286Alice Frey
“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#373Mireille Dabée
“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40/70 -
#383Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#377Volkers
“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 28 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#282Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#322Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#381Willem BierwertzPeriod: 1927
“Hoeve”. Olieverf op doek.
“Ferme”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 41 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#384Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#371Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 300.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 800/1000 -
#378Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 135.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#290Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#285
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#193
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#147
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#155
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#15
Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#175
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#352
Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#172Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#79
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#277
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#227Royal Dux
Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#343
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200