Similar lots by type
-
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#559W. Hogendijk
“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#169J.F. Hoevenaers
“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180/240 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#229
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#692J. Roels
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986
“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300/350 -
#259
“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901
“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350/500 -
#459J. I. Vdh
“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#262Frans Brouwers
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#712Madeleine Appel
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400/600 -
#222Leman
“Paarden bij een hooiwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux et chariot à foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942
“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300/500 -
#279J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#415
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een decor van bloemen en vogels in pietra dura in het blad. Glazen blad manco.
Une table de salon en laque Chinoise noir avec un décor de fleurs et oiseaux en pierre dure dans la tablette. Verre manquant.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#324
“Vee aan de rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Bétail au bord de la rivière”. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 200/240 -
#83
Een lot van vijf verschillende schelpen met geëtste decors en waarbij twee voorzien als lamp.
Un lot de cinq coquillages avec décor gravé, dont deux montés en lampe électrique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#604
Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800/1000 -
#768
Een lot van vier kunstboeken waaronder werken over Magritte, Delvaux en Ensor.
Lot de quatre livres d’art traitant sur Magritte, Delvaux et Ensor.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#98
Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. Uurwerk gemerkt 19 Zuan ZSH.
Une pendule de table dans une boule en cristal avec une monture en laiton. L’horloge porte la marque 19 Zuan ZSH.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#410
Een houten tafelvitrine met drie deurtjes, waarbij het voorste met geslepen ster. Met afneembaar dienblad.
Une vitrine de table en bois à trois portes, dont la porte de devant avec une étoile incrustée. Le plateau est amovible.No longer availableDim. 76 x 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#305
Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.
Un grand lot diversifié de pierres et minéraux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#244
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120/200 -
#322Amedee Degreef
“Vissersboten op zee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche en mer”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#272J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#378Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, respectievelijk paars en groen gekleurd in de massa en op kleurloze voet. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal taillé, respectivement vert et mauve dans la masse, sur pieds incolores. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 200/240