Similar lots by type
-
#442
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#149di Alexis
“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50/70 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964
“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300/1600 -
#399
“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/150 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006
“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380/450 -
#144
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200/250 -
#519
“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350 -
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#212
“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945
“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300/400 -
#429
“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#639V. Frieda
“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80/100 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90/120 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000/4000 -
#409
“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50/80 -
#472Lily Casselman
“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966
“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#569Joseph Leyzen
“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#357
Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
Vase triangulaire en verre à décor floral multicolore et cadre en laiton. Epoque Art Nouveau. Le cadre est marqué 'Vanhauten'.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 70/110 -
#410
Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.
Médaille d'or jaune 18K à l'occasion de l'année Rubens 1977.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 180/250 -
#25
Twee verschillende 18 K geelgouden dameshorloges met roestvrij stalen en plaqués polsbanden.
Deux montres pour femme différentes en or jaune 18 carats avec bracelets en acier inoxydable et plaqué.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#475
Een lot zilveren munten en medailles met : 5 BEF, Leopold I, 1865 (in speld), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubensjaar 1977. We voegen er drie stukken van one pound aan toe.
Un lot de pièces et médailles en argent avec : 5 BEF, Léopold I, 1865 (en pin), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubens année 1977. Nous ajoutez trois pièces d'une livre.No longer availableEstimate: € 80/130 -
#224Leopold Stevens
Twee jachtstillevens op paneel. Gesigneerd. Eén met krassen.
Deux natures mortes de chasse sur panneau. Signée. Une avec griffures.No longer availableDim. 90 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#521Peter TamPeriod: °1942
“Vrouwen- en paardenhoofd”. Een uit een massief blok regenboomhout gesneden kunstwerk. Gesigneerd en met certificaat.
Tête de femme et de cheval. oeuvre d'art sculptée dans un bloc solide de bois d'arbre à pluie. Signée et avec certificat.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#315
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct."No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550/600 -
#551
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 220/240 -
#4
Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.
Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 100/120 -
#356Goum
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#539
Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.
Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.No longer availableDim. 214 x 113 x 36 cmEstimate: € 200/400