#161Louis Vuitton
Een oranje vernis lederen handtas.
#94
#13
Een porseleinen tête à tête met polychroom landschapsdecor. Theepot (deksel manco), melkkan (schilfer aan de rand), twee koppen en twee schoteltjes. Niedervillers, eerste helft XIXde eeuw.
Tête à tête en porcelaine à décor polychrome de paysages. Théière (couvercle manque), pot à lait (éclat au bord), deux tasses et deux soucoupes. Niedervillers, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 40/50 -
#630
#54
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#600
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
#508
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#139
“Vissersboten en personages op het strand”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Bateaux de pêche et personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#202Devolderd - Dierckx, Turnhout
Een oude brandkast. Met marmeren blad.
Vieux coffre-fort à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 120/200 -
#443
#621
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.