Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 52551–52600 of 108520 results

  • #491

    Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.

    Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #451

    Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg.

    Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kg.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #103

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #453

    Twee netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire sculptés. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Twee ivoren netsukés in de vorm van diertjes. beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme d'animaux. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #433

    Een paar netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Une paire de netsukes en ivoire sculpté. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Twee gesculpteerd ivoren netsukés, bestaande uit een trommelspeler en een Hotei. beide onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes en ivoire sculpté, composés d'un joueur de tambour et d'un Hotei. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een paar netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Une paire de netsukes en ivoire sculpté. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Drie netsukés van gesculpteerd ivoor in de vorm van wijzen. Alledrie gesigneerd onderaan.

    Trois netsukes en ivoire sculpté en forme de sages. Tous trois signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #403

    Twee ivoren netsukés in de vorm van theaterspelers met roterende hoofdjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme de joueurs de théâtre à tête rotative. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1
    Kaiser, Germany

    Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.

    Un groupe de biscuits multicolores sur une base en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #421

    Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.

    Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 53/0.

    Camarades de jeux . Un groupe de biscuits multicolores de la série par M. I. Hummel. Marqué en bas. No 53/0.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #41

    Een schotel van meerkleurig Delfts aardewerk met bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Plat en faïence de Delft multicolore à décor floral. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele randschilfers onderaan.

    Un vase de cristal rouge doublé et taillé. Marqué en bas. Quelques éclats de bord en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #11

    Een zg. missie-engeltje, een meerkleurig plaasteren collectebus met knikkend hoofdje.

    Un ange dite de la mission, une boîte de collecte de plâtre multicolore avec une tête hochant la tête.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #37

    Een asbak van groen geglazuurd aardewerk, versierd met een bronzen beer en vis.

    Cendrier en faïence vernissée verte décoré d'un ours en bronze et d'un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #63

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #23
    Boch Frères Keramis

    Een paar Delftsblauwe knobbelvaasjes, onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de vases nodules bleus de Delft, marqués et numérotés en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #71

    Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

    Buste d'enfant en bronze d'après une œuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #61
    Urgos

    Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.

    Une cheminée en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #401

    Een deels vergulde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #30

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 5 Bt.

    Ch. Bellevue A.C. Saint Emilion Grand Cru Classé Sauters Wijnkelders, Maastricht M.H. 1949 aantal: 1 Bt. ls

    Ch. Bellevue A.C. Saint Emilion Grand Cru Classé Sauters Wijnkelders, Maastricht M.H. 1964 aantal: 1 Bt. ts

    Ch. Bellevue A.C. Saint Emilion Grand Cru Classé Sauters Wijnkelders, Maastricht M.H. 1966 aantal: 2 Bt. ms - ls

    Ch. Bellevue A.C. Saint Emilion Grand Cru Classé Sauters Wijnkelders, Maastricht M.H. 1978 aantal: 1 Bt. ts

    No longer available
  • #18

    Lot rode wijn

    aantal: 11 Bt.

    Bourgogne Passetoutgrain A.C. Moillard M.O. 1975 aantal: 4 Bt.

    Chateauneuf-du-Pâpe A.C. Père Anselme M.O. 1994 aantal: 2 Bt.

    Coteaux du Languedoc V.D.Q.S.

    M.O. 1981 aantal: 1 Bt.

    Ch. de Pibarnon A.C. Bandol

    M.C. 1985 aantal: 2 Bt.

    Ch. Lafleur A.C. Pomerol

    M.C. 2001 aantal: 1 Bt.

    Dom. Capmartin A.C. Madiran

    M.D. 1995 aantal: 1 Bt.

    No longer available
  • #11

    Lot rode wijn

    aantal: 10

    Ch. Balestard la Tonnelle A.C. St-Emilion grand cru classé

    M.C. 1987 aantal: 2 Bt. Beschadigde etiketten. ts

    Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol

    M.P. 1982 aantal: 2 37, 5 cl ms - ts

    Ch. La Commanderie A.C. Pomerol

    M.O. 1992 aantal: 1 Bt. ts

    Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé

    M.C. ? aantal: 1 Bt. Etiket manco - bn

    Ch. Laffitte Layac A.C. Médoc

    M.C. 1981 aantal: 1 Bt. bn

    Ch. de Saint-Philippe A.C. Côtes de Castil(..)

    No longer available
  • #35

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 7 bt.

    Ch. Gireaud A.C. Saint-Estèphe

    M.O. 1978 aantal: 3 bt. ms - ts

    Ch. Mirefleurs A.C. Bordeaux Supérieur

    M.O. 1978 aantal: 4 bt. ms - ts

    No longer available
  • #104

    Señorio de los Llanos D.O. Valdepeñas Reserva M.O. 1984 aantal: 8 Bt. neck

    No longer available
  • #57

    Lot wijn

    aantal: 10 bt.

    Ch. Paveil Blanc A.C. Bordeaux De Luze M.P. 1972 aantal: 2 bt.

    St. Laurent Qualitätswein Lenz Mosser Selection M.O. 1989 aantal: 1 bt.

    Pinot Blanc A.C. Lenz Mosser Selection M.O. 1989 aantal: 1 bt.

    Brauneberger Mandelgraben kabinett Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Dany Wein M.P. 1987 aantal: 1 bt.

    Feteasca Alba Roemenië

    M.O. 1973 aantal: 2 bt.

    Lorentz-Woerlen A.C. Alsace

    M.O. ? aantal: 1 bt.

    Oppenheimer Krötenbrunnen Spätlese(..)

    No longer available
  • #93

    Dom. de la Présidente A.C. Côtes-du-Rhône Max Aubert M.P. 1977 aantal: 24 Bt. Enkele etiketten manco.

    No longer available
  • #98

    Ch. d’Angludet A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1981 aantal: 7 Bt. ts - bn

    No longer available
  • #94

    Dom. de la Présidente A.C. Côtes-du-Rhône Max Aubert M.P. 1977 aantal: 24 Bt. Enkele etiketten manco.

    No longer available
  • #59

    Moillard “Fontagneret” Vin de table

    M.P. 0 aantal: 11 Bt. jaar onleesbaar

    No longer available
  • #89

    Lot rode Bordeaux

    1976 aantal: 10 Bt. Licht vuile etiketten

    Ch. Sénailhac A.C. Bordeaux

    M.C. 1976 aantal: 4 Bt. base neck

    Rouffiac A.C. Saint-Emilion

    M.B. 1976 aantal: 6 Bt. Ts - base neck

    No longer available
  • #99

    Ch. Tour Prignac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1981 aantal: 11 Bt. Eén capsule beschadigd - Ts - base neck

    No longer available
  • #97

    Ch. Pontet - Canet A.C. Pauillac Grand Cru Classé M.C. 1980 aantal: 9 Bt. base neck

    No longer available
  • #100

    Ch. Petrus A.C. Pomerol

    M.C. 1982 aantal: 4 Bt.

    No longer available
  • #28

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 3 Bt.

    Ch. de Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. base neck

    Grand vin du Baronat A.C. Saint Emilion La Bergerie - Baron Philippe de Rotschild M.C. 1972 aantal: 1 Bt. base neck

    Ch. d’Issan A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1973 aantal: 1 Bt. ts

    No longer available
  • #105

    Ch. Canon L’ange A.C. Canon - Fronsac Mlle. H. Horeau 1985 1985 aantal: 3 Bt.

    No longer available
  • #87

    Ch. Pichon- Longueville Baron A.C. Pauillac- Médoc Grand Cru Classé M.C. 1975 aantal: 1 Bt. ts

    No longer available
  • #82

    Ch. Petrus A.C. Pomerol

    M.C. 1973 aantal: 1 Bt. ts

    No longer available
  • #84

    Ch. Haut Brion A.C. Graves 1er Grand Cru Classé M.C. 1974 aantal: 1 Bt.

    No longer available
  • #56

    Lot Porto

    aantal: 5 Bt.

    Sandeman Ruby Porto

    aantal: 1 100 cl

    Porto Lopes Tawny

    aantal: 1 70 cl

    Porto Amuro White

    aantal: 1 75 cl

    Mackenzie’s Port

    aantal: 1 75 cl

    Ouro Velho Casalinho

    1985 aantal: 1 75 cl

    No longer available
  • #58

    Lot wijn

    aantal: 18 Bt.

    Sauvignon I.G.P. Vin de Pays d’Oc Delhaize M.B. 2010 aantal: 2 Bt.

    Chardonnay I.G.P. Vin de Pays d’Oc Delhaize M.B. 2011 aantal: 3 Bt.

    Vin Gris I.G.P. Vin de Pays d’Oc Delhaize M.B. 2010 aantal: 4 Bt.

    Blanc de Blancs Vin de France Delhaize M.B.

    aantal: 6 Bt.

    Menetou- Salon A.C. Delhaize M.B. 2013 aantal: 3 Bt.

    No longer available
  • #17

    Lot rode wijn

    aantal: 10 Bt.

    Dom Brial A.C. Côtes du Roussillon Villages Cave de Vignerons de Baixas M.P. 1989 aantal: 3 Bt.

    Hauteterre A.C. Coteaux du Languedoc Delhaize M.B. 2010 aantal: 3 Bt.

    Ch. La Grande Borie A.C. Bergerac Lafon - Lafaye M.C. 2009 aantal: 4 Bt.

    No longer available
  • #33

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 5 Bt. Vuile etiketten

    Ch. du Monthil A.C. Médoc Cru Bourgeois M.C. 1993 aantal: 1 Bt.

    Ch. Gaudin A.C. Pauillac

    M.C. 1978 aantal: 1 Bt.

    Ch. Trapaud A.C. Saint Emilion Grand Cru

    M.C. 1986 aantal: 1 Bt.

    Ch. Grand Moulinet A.C. Pomerol

    M.C. 1975 aantal: 1 Bt.

    Ch. Haut- Tayac A.C. Margaux Cru Bourgeois M.C. 1978 aantal: 1 Bt.

    No longer available
  • #111

    Ch. Tayac A.C. Margaux

    M.C. 1999 aantal: 12 Bt.

    No longer available
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 1,049
  • 1,050
  • 1,051
  • 1,052
  • 1,053
  • 1,054
  • 1,055
  • …
  • 2,169
  • 2,170
  • 2,171
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More