Lots
Showing 83701–83750 of 96439 results
-
#18
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een bas-reliëf, een dekseldoosje met messingen montuur, een wijwatervaatje en een damesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs comprenant un bas relief, une boîte à monture en laiton, un bénitier et une buste de dame.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#338
Een paar kandelaars van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met twee lichtpunten.
Paire de candélabres en bronze doré de style Louis XV à deux lumières.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288
Een lot van twee pijpen, bestaande uit een metalen opiumwaterpijpje en een tabakspijp van hout en been.
Lot de deux pipes comprenant un petit narguilé en métal et une pipe en os et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#497
Een Japanse inro met vier compartimenten van gelakt hout met een decor van vogels en met een gesculpteerd ivoren hoofdje.
Inro japonais à quatre compartiments en bois laqué à décor d’oiseaux et surmontée d’une petite tête en ivoire.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#21
Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#191Period: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#303
Een lot van negen verschillende doosjes, waarvan één met een reliek en drie van zilver. We voegen er een verzilverd metalen loepje aan toe.
Ensemble de neuf boîtes dont une au relique et trois en argent. Nous ajoutons une loupe argenté.No longer availableDim. 63,87 gEstimate: € 90 / 100 -
#527
“Door de waaier”. Verguld bronzen. Japan, begin XXe eeuw.
“A travers l’éventail”. Bronze doré. Japon, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#308
Een geelkoperen jardinière in de vorm van een boerenkar getrokken door een paard.
Jardinière en cuivre jaune en forme d’un char de paysan tiré par un cheval.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#371
Een paar kandelaars van verguld brons in de vorm van een reiger op een schildpad.
Paire de candélabres en bronze doré en forme de héron sur une tortue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317
Een stormlamp van verzilverd metaal en glas, versierd met bloemenguirlandes en uitgewerkt met edeltin.
Photophore en métal argenté et verre décoré de guirlandes de fleurs et aux détails en étain.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#368
Een waterketel en koffiepot van rood koper en een koffiemolen van hout en messing van het merk K & M.
Bouilloire et cafetière en cuivre rouge et moulin à café en bois et laiton de la marque K & M.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#318
Een bronzen beeldje van verzilverd brons in de vorm van een schelp met daarop drie slakken. Omstreeks 1900.
Statuette en bronze argenté en forme d’une coquille surmontée de trois escargots. Vers 1900.No longer availableDim. b: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307
“Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#23
Een oud kompas in een gedraaide houten houder met deksel.
Boussole ancienne dans un boîtier en bois tourné.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#323
Een lot van drie bronzen engeltjes in verschillende uitvoeringen. Eén met ontbrekend vleugeltje.
Ensemble de trois angelots différents en bronze. Une aile manque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#167
Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#357
Twee geslepen glazen coupes. Eén met metalen voet.
Deux coupes en verre taillé. Un exemplaire au piédouche en métal.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#498
Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.
Deux petites boîtes chinoises en bois sculpté à décor de personnages.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen.
Petit bol en porcelaine polychrome à décor de fleurs. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 200 / 220 -
#537
Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.
Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#297
Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#367
Een paar messingen neobarokke kandelaars.
Paire de candélabres de style baroque en laiton.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#358
Een paar messingen schijfkandelaars.
Paire de bougeoirs aux disques en laiton.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27
Een sierpaneeltje van gesculpteerd hout in Empirestijl, versierd met twee figuren naast een siervaas en bloemenguirlandes. XIXe eeuw.
Panneau décoratif en bois sculpté de style Empire décoré de deux personnages flanquant une vasque aux guirlandes de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301
Een kruisbeeld van diverse houtsoorten met sober inlegwerk in de voet en een fijn gesculpteerde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois différents incrusté dans la base. Corpus finement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#148
Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.
Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 220 -
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar waterkannen en een paar kandelaars. Engels werk.
Lot de métal argenté comprenant deux verseuses et une paire de candélabres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#321
Een lot van drie oude portemonneetjes van schildpad en zilver.
Ensemble de trois porte-monnaie en écaille et argent.No longer availableEstimate: € 80 / 20 -
#327
Vier portemonneetjes van schildpad en zilver, waarbij één ook met goudinleg.
Quatre petits porte-monnaie en écaille et argent dont un incrusté d’or.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#99
Een handgeschilderd miniatuurportret van een edelman in een kadertje van ivoor en schildpad. Gemonogrameerd ‘CR’.
“Portrait d’un noble”. Miniature peinte à la main encadrée en écaille et ivoire. Monogramme CR.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#277
“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#311
Een handgeschilderd miniatuur meisjesportret op karton en in koperen kadertje in Lodewijk-XVI stijl. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille”. Miniature sur carton peinte à la main. Dans un petit cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#28
Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31
Een lot van drie oude portemonneetjes van schildpad, waarvan twee met zilver.
Lot de trois porte-monnaie anciens en écaille dont deux incrustés d’argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#287
Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50 / 60 -
#278
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee verschillende wasstempels, een strooilepel en een schelpvormig pillendoosje. We voegen er een 10 karaats gouden lorgnet aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant deux cachets différents, un saupoudroir et une boîte à pilules de forme coquille. Nous ajoutons une lorgnette en or 10 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Sceptre de Guanyin et médaillon en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281
Een muziekdoos met verschillende liedjes op koperen platen en binnenin met dansende figuurtjes.
Boîte à musique avec différentes chansons sur des disques en cuivre. L’intérieur aux figurines dansant.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50 -
#473
“Horen, zien en zwijgen”. Een groepje van gesculpteerd Afrikaans ivoor op een houten sokkeltje.
“Ecouter, regarder et se taire”. Groupe en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#273
Twee pluchen diertjes.
Deux animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#271
Een marmeren kom op bijpassende schaal.
Bol en marbre et plat assorti.No longer availableDim. Ø: 30 & 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521
Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.
Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#481
Afrikaans beeldje met koperen beslag. Bakota.
Statuette africaine aux détails en cuivre. Bakota.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#471
Kleine handdrum van gesculpteerd hout. Afrikaans werk.
Petit tambour en bois sculpté. Travail africain.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#33
Kruik van blauw en grijs steengoed. Keulen.
Cruche en grès gris et bleu. Cologne.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#37
Een lot van twee bronzen beelden en één van zamak met voorstellingen van Christus.
Lot de trois statuettes représentant le Christ, dont deux en bronze et une en régule.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#147
Groep van drie reeën van zamak op marmeren sokkel.
Groupe de trois biches en régule sur socle en marbre.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 50 / 80