Lots
Showing 84551–84600 of 96439 results
-
#924
“Bosriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Rivière dans le bois”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#922
“Landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage au bétail” Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#919
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Period: °1981
“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#914Period: 1846 - 1905
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#829Period: 1887-1962
“Havenscène”. Ets. Gesigneerd. en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Vue de port”. Eau-forte. Signée et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#912Period: 1822 - 1897
“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#409
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#422
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#754
“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#909
“Fanfare”. litho. Gesigneerd en gedateerd 1985. E.A.
“Fanfare”. Litho. Signée et datée 1985. E.A.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#889
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#884Period: 1896-1968
“Trekpaarden”, “Stoomschepen” en “Arbeiders”. Drie kleine olieverfschilderijtjes op paneel. Gesigneerd.
“Chevaux de trait”, “Bateaux à vapeur” et “Laboureurs”. Trois petites peintures sur panneau. Signées.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#859Period: 1896-1968
Vier kleine havenzichten. Olieverf op board. Gesigneerd.
Quatre petites vues de port. Huile sur carton. Signées.No longer availableDim. 19 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#692
“Havenjongen.” Een ets, in de plaat gemonogrammeerd: E.V.M.
“Garçon du port”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche: E.V.M.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#629
“Verschijning van de aartsengel”. Aquarel. Gesigneerd.
“L’apparition de l’archange”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#632Period: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#729
“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#724
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22
Een lot bestaande uit: “Landschap”. Gouache. Gesigneerd Pocock Alex. (17 x 24 cm). Een Afrikaanse en Japanse plaat en “Jaseur”. Oude ingekleurde ets. Fils Martinet.
Lot comprenant:- “Paysage”. Gouache. Signé Pocock Alex (17 x 24 cm).- Une planche africaine et une planche japonaise.- “Jaseur”. Eau-forte colorée par le Fils Martinet.No longer availableEstimate: € 45 / 70 -
#24Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#722
“Scheldezicht vanuit Burcht”. Olieverf op plaat. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut par Burcht”. Huile sur planche. Signée.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1091Period: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#764Period: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634
“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
“Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#352
Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682
“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679
“Ijsvogels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Martin-pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662
Een lot van vier kastjes met vijf insecten uit Oceanië.
Lot de quatre cadres de présentation contenant des insectes de l’Océanie.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#659
Vier zichten op San Francisco uit de late XIXe en vroege XXe eeuw. Reproducties van oude foto’s in kaders van wortelfineer.
Quatre vues de San Francisco de la fin du XIXe et du début du XXe siècle. Reproductions de vieilles photos dans des cadres en placage de ronce.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#424
Een lot grafiek, bestaande uit:- “Brussel” - Roger Hebbelinck.- Een Engelse gravure met een ontwerp voor een vrouwenbureau en een eetzaal. - “La Belle place au port de Gene”. Een oude gravure door Jean Benoit Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Een XIXe eeuwse gravure door Charpentier.
Lot de gravures contenant:- “Bruxelles”, par Roger Hebbelinck.- Un dessin anglais d’un bureau de dame et d’une salle à dîner.- “La Belle Place au Port de Gène”. Ancienne gravure par Jean Benoît Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Gravure du XIXe siècle par Charpentier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#734
“Priesters”. Olieverf op schildersbord. Gemonogrammeerd R.L.
“Prêtres”. Huile sur carton. Monogrammé R.L.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429
Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#29Period: 1882 - 1985
“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#432Period: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#434
Twee grafische werken:- Jozef Pas: “Leliegang”. Gesigneerd en genummerd 38/250.- A. Geudens: “Interieur”. Gesigneerd en gedateerd 235/350.
Deux gravures:- Jozef Pas: “Leliegang”. Signée et numérotée 38/250.- A. Geudens: “Intérieur”. Signée et numérotée 235/350.No longer availableDim. 29 x 24 & 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Period: 1891 - 1977
“Overslag van de vangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Déchargeant les poissons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194
“Zittend naakt, op de rug gezien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis, vu du dos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209
“La Bataille d’Eylau”. Gravure, XIXde eeuw.
“La Bataille d’Eylau”. Gravure, XIXe siècle.No longer availableDim. 54 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214
Een vrouwenportret als onderdeel van een groter werk. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Buste de jeune femme”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Period: 1890 - 1928
“Mannenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Period: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#192
“Landschap met hoeve bij een dichtgevroren rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme près d’une rivière gelée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382
“Prise de la Bastille”. Ingekleurde ets. Ed. J. Chereau, Paris.
“Prise de la Bastille”. Eau-forte colorée. Ed. J. Chereau, Paris.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349
Een lot grafiek, bestaande uit een uitgave van de Nationale bank van België, een Duitse litho van een meisje met een hond en een kerkinterieur van Désiron.
Lot de gravures comprenant des éditions de la Banque Nationale de Belgique, une litho allemande d’une fille au chien et un intérieur d’église par Désiron.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#272
“Koeien in de wei voor de dorpskern van Oelegem”. Aquarel op papier. Gesigneerd, achteraan gesigneerd en gedateerd Schilde 1994.
“Vaches dans le pré, le village d’Oelegem au distance”. Aquarelle sur papier. Signée et signée et datée au verso Schilde 1994.No longer availableDim. 35 x 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334
“Verhaal van steen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conte en pierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224
Een lot van drie architecturale prenten.
Trois estampes architecturales.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#664
“Zuiders landschap” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: A.L. Gaussen.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Porte une signature: A.L. Gaussen.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 180 / 220