Lots
Showing 84851–84900 of 96439 results
-
#261
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.
“Femme au chien”. Sculpture art déco en régule, métal et marbre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#243
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.
“Femme et chien”. Statuette art déco en régule et marbre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#278
“Moriaanse vrouw met speer”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
“Femme maure à la lance”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#283
“Jongedame met bloem en lam”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met ‘R’. Omstreeks 1900.
“Jeune femme à la fleur et à l’agneau”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque avec “R” sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271
“Moeder met dieren en kinderen”. Een groep van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt. Napels.
“Mère et enfant aux animaux”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base. Naples.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157
“Edele dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. XXe eeuw.
“Femme noble”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque. XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273
“Romantisch koppel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Couple romantique”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 5à / 80 -
#132
“Dame met boog en hond”. Een beeld van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Napels, XXe eeuw.
“Femme à l’arc et au chien”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Naples, XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm -
#147
“Romantisch koppel”. Een groep van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine scheur in de tamboerijn. Omstreeks 1900.
“Couple romantique”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Cheveu dans le tambourin. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 280 -
#374
Een lot van twee grote en twee kleine porseleinen borden met een decor van bloemen en vlinders, waarbij de Kleine met een merk van Meissen.
Lot de deux grandes et de deux petites assiettes en porcelaine à décor de fleurs et de papillons. La petite à la marque de Meissen.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#268
Een flesje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een bloemenmand. Gemerkt. Parijs, omstreeks 1790.
Flacon en porcelaine polychrome en forme d’un garçon tenant une corbeille de fleurs. Marque. Paris, vers 1790.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288
“Dame met mandoline” en “Danseres”. Twee beeldjes van polychroom porselein, waarbij de eerste gemerkt van Capodimonte en de andere van Ludwigsburg.
“Dame à la mandoline” et “Danseuse”. Deux statuettes en porcelaine polychrome dont la première avec la marque de Capodimonte et l’autre de Ludwigsburg.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263
“Bultenaar”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Napels, XIXe eeuw.
“Le bossu”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Naples, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 120 / 180 -
#258
“Zittende putto”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Zeer kleine beschadiging. XVIIIe eeuw.
“Putto assis”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Très petit dégât. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251
“Dame”. Een beeldje van bruin porselein. Onderaan gemerkt. Napels.
“Dame”. Statuette en porcelaine brune. Marque sous la base. Naples.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247
“Musicerend koppel”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musical”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241
“De muziek”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“La musique”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#533
“Kreet van de woestijn”. Twee hoofden en een buste van meerkleurig aardewerk en plaaster. Gesigneerd.
“Cri du désert”. Deux têtes et un buste en faïence et plâtre polychrome. Signés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200 / 300 -
#736
Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#276
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#706
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200 / 240 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 219 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116
Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293
Een kinderserviesje van meerkleurig eierschaalporselein, bestaande uit een koffie- en suikerpotje, een melkkannetje en zes kopjes met onderschoteltjes.
Service d’enfant en porcelaine coquille d’oeuf polychrome comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait et six tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#343
“Tandpijn”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Mal aux dents”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#317
“Jongetje op een bank”. Een lampenvoet van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Petit garçon sur un banc”. Pied de lampe en porcelaine polychrome signé M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#341
“Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#301
Een opengewerkte schaal van gesculpteerd hout met muziek, versierd met druivenranken.
Coupe ajourée en bois sculpté avec musique et décorée de vignes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#353
Een dienblad van mahoniehout met messingen monturen.
Plateau en acajou aux montures en laiton.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#461
Een kruikje van blauw en wit Perzisch aardewerk.
Petite cruche en faïence persane bleue et blanche.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313
“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
“Une biche”. Statuette en régule sur base en marbre.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328
een lot kristal, bestaande uit een stolp op koperen voet en een vierkantige kleurloze karaf.
Lot de cristaux dont une globe sur base en cuivre et une carafe incolore carrée.No longer availableEstimate: € 80 / 160 -
#327
Een groot zoutvat van kleurloos kristal met een verzilverd montuur en een kleintje van glas met een 830 ‰ zilveren montuur.
Grande salière en cristal incolore à monture argentée, ainsi qu’une petite en verre à monture en argent 830‰.No longer availableDim. h: 15 & 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#303
Een opengewerkt mandje van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemen en de handvatten in de vorm van druiventrossen. Onderaan gemerkt met ‘P’. XIXe eeuw.
Corbeille ajourée en faïence polychrome décorée de fleurs. Anses en forme de grappes de raisins. Marque P sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#298
Een lot glaswerk bestaande uit een kruik met tinbeslag, een kruik met opgelegde bloemen en een coupe in tinnen houder.
Lot de verrerie comprenant une cruche ornée d’étain, une cruche aux fleurs appliquées et une coupe à monture en étain.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#673
Een spekstenen olielamp versierd met apen en vleermuizen.
Lampe à huile en pierre de lard décorée de singes et de chauve-souris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#531
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#143
Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.
Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492
Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#383
Een comtoiseklok van geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Comtoise en cuivre jaune à cadran émaillé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#297
“Rouwende vrouw”. Een bronzen wandversiering.
“Femme en deuil”. Décoration murale en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 250 / 350 -
#138
Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.
Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#557
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#583
Een staande Guanyin van brons met meerkleurig patina.
Guanyin debout en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#836
Een paar rechthoekige bijzettafeltjes.
Paire de tables de gigognes rectangulaire.No longer availableEstimate: € 80 / 120