Lots
Showing 85551–85600 of 96318 results
-
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484
“La Roche en Ardennes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Roche en Ardennes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 63 cmEstimate: € 400 / 450 -
#499Period: 1897-1957
“La Rencontre”. Ets. Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1954 buiten de plaat.
“La Rencontre”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1954 hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Period: 1842 - 1916
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#682
Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#562Period: 1854 - 1888
“Een jonge vrouw, zijde drogend in een tuin”. Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Jeune femme séchant de la soie dans un jardin”. Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#549Period: 1821 - 1877
“Burgervrouw”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bourgeoise”. Croquis en crayon sur papier. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#222
“Damesportret”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole belge du XIXe siècle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#572
“Compositie”. Aquarel op papier. Met inscriptie “Tal Coat”.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Avec inscription “Tal Coat”.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 150 / 180 -
#592
“Naakt voor de spiegel.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu devant le miroir”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#649
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582
“Chasse Au Lièvre.” Iitho.
“Chasse au Lièvre”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#544
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552
“Sprookjeslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
“Paysage de conte de fée”. Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#229Period: °1937
“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679
“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#669
Twee oude spotprenten uit de Grote Oorlog. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1915 & 1917.
Deux anciennes caricatures de la Grande Guerre. Technique mixte sur papier. Signées et respectivement datées 1915-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#674Period: 1895-1975
“Watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Moulin à eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672
“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#352
“Winters landschap met wandelaar”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver avec un baladeur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 55a / 65 -
#49
“Ossenkar.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 69/100.
“Char aux boeufs”. Eau-forte. Signée et numérotée 69/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224
“Schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#709
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘IZ’.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#579
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564
“Compositie in zwart-wit met palmbomen”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Vieira da Silva”.
“Composition en noir et blanc aux palmiers”. Huile sur toile. Avec inscription “Vieira da Silva”.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#234
“Het dierenfestijn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le festin des animaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 100 / 180 -
#214
“Vissersboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche en pleine mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 600 / 800 -
#614Period: 1875-1930
“Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 400 / 600 -
#349
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Paysage des montagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#644
“Compositie”. Gemengde techniek. Met inscriptie: “Jorn”.
“Composition”. Technique mixte. Porte une inscription “Jorn”.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#339
“Zicht op een herenhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une maison de maître”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482
“Compositie”. Plakkaatverf op papier. Met inscriptie “Hayden”.
“Composition”. Gouache sur papier. Avec inscription “Hayden”.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#474
“Paar kubistische vrouwenfiguren”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd H.K.
“Paire de femmes cubistes”. Technique mixte. Monogrammée H.K.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 400 / 500 -
#642
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een toeschrijving aan Max von Moos.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une attribution à Max von Moos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#704
“Quarterback”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “K. Van Boheemen”.
“Quarterback”. Huile sur toile. Avec l’inscription “K. Van Boheemen”.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbare handtekening.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 220 / 280 -
#454
“Boerenvrouw”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Lindstrom”.
“Fermière”. Huile sur toile. Avec l’inscription “Lindstrom”.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 220 / 280 -
#444
“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een onleesbare handtekening.
“Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180 / 200 -
#578
Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#22
Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#76
Wollen karpet met geometrisch bloemenmotief. Handgeknoopt.
Carpette en laine à motif géométrique aux fleurs. Nouée main.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 25 / 50 -
#45
Een rond bordspel met 38 bollen van verschillende mineralen
Jeu circulaire en bois à 38 boules en différentes pierres dures.No longer availableEstimate: € 30° / 50 -
#235
Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).
Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#472
Rugzak van gevlochten riet. Arunachal Pradesh.
Sac à dos en osier. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 30 / 40