Lots
Showing 86801–86850 of 96318 results
-
#332
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#309
Een gevarieerd lot oud speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#421
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#423
Vier verschillende kleine vaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele beschadigingen en restauraties.
Quatre petits vases en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques dégâts et restaurations.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#428
Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.
Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#383
Een asbak van verzilverd metaal, getooid met een viermotorig vliegtuig. We voegen er een koperen vide-poche met een kikker in reliëf aan toe.
Cendrier en métal argenté surmonté d’un avion à quatre moteurs. Nous ajoutons un vide-poche en cuivre décoré d’une grenouille en relief.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#743
Een groep met Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. We voegen er een Thais gesculpteerd houten godsbeeldje aan toe.
Groupe de personnages chinois en bois dur sculpté. Nous ajoutons une divinité thaï en bois sculpté.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#344
“Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
“Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#268
Een zwart handtasje met zilveren beugels. 800‰.
Sac à main en tissu noir à fermoir en argent. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. Bruto: 181,70 grEstimate: € 100 / 150 -
#312
Serie van twaalf zilveren theelepeltjes met getorste steeltjes eindigend in een eikel. Nederlandse keur voor 835‰.
Suite de douze cuillères à thé en argent aux tiges torsadées terminant en glands. Poinçon hollandais pour 835‰.No longer availableDim. 92,52 gEstimate: € 60 / 80 -
#271
Lot zilverwerk met zes zilveren theelepeltjes in etui, Indonesisch wa-jangmotief en getorste steeltjes, 800‰. Zes zilveren lepeltjes met bladmotief, en getorste steeltjes, Nederlandse keuren, tweede gehalte voor 1953, datumletter O, maker AK1 voor Andries Cornelis Kooiman, Schoonhoven. Twee losse suikerlepeltjes, Nederlandse keuren, het ene 835‰, het andere tweede gehalte, datumletter L voor 1921, maker OB voor Oosterbeek & Baardwijk, Schoonhoven en een schaaltje van gedreven zilver met bloemenm(..)
Lot d’argenterie contenant six cuillères à thé en argent dans un étui, motif de wa-jang indonésien et tiges torsadées, 800‰. Six petites cuillères en argent à motif de feuilles et au tiges torsadées, poinçons hollandais, deuxième titre avant 1953, lettre date O, orfèvre AK1 pour Andries Cornelis Kooiman, Schoonhoven. Deux cuillères à sucre dépareillées, poinçons hollandais, l’une 835‰, l’autre deuxième titre, lettre date L pour 1921, orfèvre OB pour Oosterbeek & Baardwijk, Schoonhoven et un peti(..)No longer availableDim. 178,15 gEstimate: € 80 / 120 -
#277
Een bureaukoffertje van gesculpteerd eikenhout, versierd met bloemenguirlandes en een classicistische scène op het deksel. Begin XXe eeuw.
Coffret de bureau en chêne sculpté décoré de guirlandes de fleurs. Couvercle orné d’une scène classique. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#738
Een figuur met een stierenkop en een masker van gesculpteerd hout. Indonesië.
Statuette d’un personnage à la tête de taureau et une masque un bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#728
Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.
Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#233
Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500 / 600 -
#231
Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.
Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.No longer availableDim. 285 gEstimate: € 200 / 250 -
#723
Een bord van Imariporselein met geaccoleerde rand, gedecoreerd met tuinen en bloemen in acht vlakken op de vleugel en centraal een bloemenvaas in het plat. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Assiette en porcelaine d’Imari. Aile en accolade décorée de jardins et de fleurs en huit cartouches. Le creux au vase de fleurs. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#717
Een bord van Imariporselein met een oranje en verguld decor. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. We voegen er een klein schoteltje in messingen montuur aan toe.
Assiette en porcelaine d’Imari à décor en orange et or. Marque sous la base. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit plat à monture en laiton.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#733
Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.
Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#731
Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#708
Twee Chinese figuren van gesculpteerd bamboe, waarbij één als hoofdsteun.
Deux statuettes chinoise en bambou sculpté dont une est un repose-nuque.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#711
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#431
Een ronde dekseldoos van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en het deksel getooid met een tempelleeuw. We voegen er een koperen Boeddha en een bronzen dekseldoosje met miniatuurpotjes aan toe.
Boîte couverte circulaire en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs. Le couvercle surmonté d’un lion. Nous ajoutons un Bouddha en cuivre et une petite boîte couverte en bronze contenant des pots miniatures.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#718
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326
Een staander in drie niveaus van wit en groengepatineerd gietijzer, gedecoreerd met engeltjes in reliëf.
Piédestal à trois niveaux en fonte à patine blanche et verte. Décor d’angelots en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 140 -
#713
Een voorstelling van Avalokite vara met veertien armen van donkergepatineerd brons.
Statuette en bronze à patine foncée représentant Avalokitesvara à quatorze bras.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#437
Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#301Period: 1903 - 1984
“Oktober 44 - maart 45”. Een beeld van gepatineerd plaaster als herdenking aan de Nederlandse oorlogswinter. Gesigneerd en gedateerd 1945. Kleine beschadigingen.
“Octobre 44 - mars 45”. Sculpture en plâtre patiné commémorant l’hiver de guerre aux Pays Bas. Signée et datée 1945. Petits usures.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#303
Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.
Lot de cinq statuettes en régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#381
Lot boeken m.b.t. Architectuur. 5 stuks. “Travaux d’Architecture exécutés en Belgique” e.a. Omstreeks 1900.
”Travaux d’Architecture exécutés en Belgique” e.a. Lot de livres traitant l’Architecture. 5 pièces. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#378
Een lot van drie verschillende tafelklokjes, waarvan één van hout, één van marmer en één van messing en glas.
Lot de trois pendules, dont une en bois, une en marbre et une en laiton et verre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#3
Twee houten koffers, waarvan de grootste met twee laden binnenin.
Deux anciens coffrets dont le plus grand ouvre à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#307
Een lot van zes wandelstokken, waarvan één van Aziatisch ivoor, maar beschadigd.
Lot de sept cannes dont une d’origine asiatique en ivoire et abîmée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#308
Een lot van twee zonneschermpjes en vijf parapluutjes.
Lot de deux ombrelles et de cinq parapluies anciennes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#313
Een hertengewei op een gesculpteerd houten wandbevestiging.
Bois de cerf sur plaquette en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#737
Een eenvoudig Sikhzwaard.
Sabre sobre des Sikh.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#701
Een lot van drie Afrikaanse wapens in lederen schedes en een Zuid-Amerikaanse machete, eveneens met lederen schede.
Lot de trois armes blanches africaines dans leurs fourreaux de cuir, ainsi qu’une machette sud-américaine, également avec son fourreau en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#433
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
No longer availableDim. h: 26 cm -
#438
Een groot lot gedraaide voorwerpen van Tuyahout, bestaande uit o.a. een bol op staander, schaaltjes, flesjes, enz. Esessaouira, Marokko.
Grand lot d’objets en bois de tuya tourné, comprenant e.a. un bol sur support, des bols, des bouteilles etc. Esessaouira, Maroc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#349
Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.
Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8
Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#327
Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.
Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#427
Een Japans miniatuurrekje van bamboe. We voegen er een Japans aardewerken schoteltje en een porseleinen vaasje aan toe. Onderaan gemerkt.
Etagère miniature japonaise en bambou avec un petit plat en faïence et un petit vase en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#673
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille noiredecor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille noire de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#278
Een oude precisieweegschaal in glazen kast.
Balance de précision ancienne dans sa caisse vitrée.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#443
Een paar wierookkokers van zwartgelakt hout, versierd met een drakendecor. We voegen er een geisha van meerkleurig porselein aan toe. Restauratie aan de nek.
Paire de cylindres à encens en bois laqué noir décorés d’un décor de dragons. Nous ajoutons une geisha en porcelaine polychrome. Restauration au col.No longer availableEstimate: € 80 / 120