Lots
Showing 89851–89900 of 96318 results
-
#763
Een speeltafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarqueterie.
Table à jeux en bois de placage de style Louis XV décorée de marqueterie florale.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751
Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#748
Een wandconsole van geel koper in Lodewijk XV-stijl met een grijsgeaderd marmeren blad.
Console murale en cuivre jaune de style Louis XV à tablette en marbre veiné gris.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#603
Een bergère, een bergère-à-oreilles en een tweezitsbank van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Bergère, bergère-à-oreilles et canapé à deux places en bois doré de style Louis XV, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19
Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.
Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#776
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met bovenaan een lade en doucine.
Meuble à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe, le haut avec un tiroir en doucine.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 200 / 240 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#350
Een mahoniehouten buffet met onderaan twee deurtjes onder een lade en doucine en een opzet, bekroond met een fronton. XIXe eeuw.
Buffet en acajou. Le bas ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir en doucine. Le haut étagère surmontée d’un fronton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#596
Een eikenhouten eetkamer in Régencestijl, bestaande uit een lage buffetkast, een barmeubel, een vitrinekast, een tafel en zes stoelen.
Salle à manger en chêne de style Régence comprenant un buffet, un bar, une vitrine, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#355
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met twee deurtjes en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan. Begin XXe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes et à deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#636
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#726
Een eikenhouten vitrinekast in Lodewijk XV-stijl met drie deuren.
Vitrine en chêne de style Louis XV ouvrant à trois portes.No longer availableDim. h: 196 cmEstimate: € 200 / 300 -
#696
Een salongarnituur in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit twee armstoelen en een salontafel van gesculpteerd eikenhout en vlechtwerk.
Garniture de salon de style Louis XV comprenant deux fauteuils et d’une table de salon en chêne sculpté et cannage.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#646
Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#586
Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#546
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale driepoot met een marmeren blad. XIXe eeuw.
Table ronde en acajou sur tripode central et à tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
#345
Een eikenhouten koffer met een ondergordel in accolades. XVIIIe eeuw.
Coffre en chêne, ceinture basse en accolade. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 200 / 300 -
#383
Een lage kast van gesculpteerd notenhout in renaissancestijl met twee paneeldeurtjes en twee laden.
Meuble bas en noyer sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#606
Een gebogen bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met vijf laden.
Bureau en arbalète en bois de placage de style Louis XV ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. l: 207 cmEstimate: € 200 / 300 -
#626
Een replica van een Hollandse vitrinekast van gefineerd hout met onderaan drie laden.
Réplique d’une vitrine hollandaise en bois de placage, le bas à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 300 / 500 -
#616
Een tweeledige Bretoense buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee maal twee deuren. XIXe eeuw.
Buffet breton à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux fois deux portes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#526
Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250 / 400 -
#196
Een D-end table in regencystijl met twee verlengbladen. We voegen er acht mahoniehouten stoelen aan toe.
Table D-end de style Regency à deux allonges. Nous ajoutons huit chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#208
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#276
Een een kaptafel van gesculpteerd notenhout in barokke stijl met vier laden en een rood marmeren blad.
Coiffeuse en noyer sculpté de style baroque à quatre tiroirs et à tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#266
Een mahoniehouten garderobe met twee spiegeldeuren.
Garde-robe en acajou ouvrant à deux portes aux miroirs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#340
Een lot van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl met lederen bekleding.
Lot de six chaises en chêne sculpté de style Henri II sièges et dossiers recouverts de cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#360
Een Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan, versierd met sober inlegwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou. Le bas ouvrant à deux portes pleines, sobrement incrustées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#146
Een buffetkast met twee deurtjes onder drie laden. Begin XXe eeuw.
Buffet ouvrant à deux portes et trois tiroirs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166
Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#156
Een eikenhouten kussenkast. XVIIIde eeuw.
Armoire à coussins en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 207 x 195 x 71 cmEstimate: € 400 / 600 -
#399
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.
Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#12
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes bierglazen, twaalf likeurglaasjes, een karaf, twee cognacglazen, vijf cocktailglazen met een ingewerkt muntstuk, zes sherryglazen en zes jeneverglaasjes.
Lot de verres en cristal comprenant six verres à bière, douze goûtes, une carafe, deux verres à cognac, cinq à cocktail avec une pièce de monnaie incorporée, six à sherry et six à genièvre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#9
Een lot Limogesporselein, bestaande uit een komfoor, een milieu de table, een cachepot en een ovaal schoteltje.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant un réchaud, un milieu de table, un cache-pot et un petit plat ovale.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#13
Een lot van vier verschillende kristallen karaffen.
Lot de quatre différentes carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#8
Een lot beeldjes van biscuit en aardewerk, bestaande uit een biddend jongetje en meisje, een grootmoeder met kleinkinderen, een man met honden, twee meisjesbustes, een groepje met engeltjes, een schooljongetje en een meisje met vogel.
Lot de statuettes en biscuit et faïence comprenant un garçon et une fille priant, une grand-mère et ses petits-enfants, un homme et ses chiens, deux bustes de fille, un groupe aux angelots, un écolier et une fille avec un oiseau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#7
Een lot kristal, bestaande uit een rode vaas, een groene bloemenvaas en één op voet en een kleurloos schaaltje met verguld montuur.
Lot de cristaux comprenant un vase rouge, un vase vert et un vase sur piédouche, ainsi qu’un petit plat incolore à monture dorée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#743
“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.
“Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#791
Een bontjas van marmot. Van Roosbroek, Antwerpen. Zeer goede staat.
Manteau en fourrure de marmot. Van Roosbroek, Anvers. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#465
Een massief messingen kompas.
Boussole en laiton massif.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#675
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Remontoir gravé à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60 / 100