Lots
Showing 91601–91650 of 96318 results
-
#591
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een handgeschilderd prunusdecor. Jaren 20.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de prunus peint à la main. Années 20.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#447
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#381
Een ronde en een kleine driehoekige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er een vaasje van Frans kristal aan toe.
Un vase ronde et un petit vase triangulaire en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons un petit vase en cristal français.No longer availableDim. 20, 17 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213
Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 240 / 360 -
#217
Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.
Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 40,5 cmEstimate: € 240 / 360 -
#223
Langwerpige schotel van veelkleurig Chinees porselein met gechantourneerde rand. Mogelijk nog XVIIIde eeuw.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Aile chantournée. Probablement encore XVIIIe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 250 / 400 -
#741
Een koffieserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepotje, een melkkannetje, suikerpotje en een kopje met onderbordje op een serveerschotel. Gemerkt.
Service à café en porcelaine polychrome comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et une tasse et soucoupe sur présentoir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#7
Een lot diverse apothekerspotten van glas en aardewerk. We voegen er een aardewerken kruikje en een bronzen trofeetje aan toe.
Lot de pots de pharmacie en verre et en faïence. Nous ajoutons une petite cruche en faïence et un trophée en bronze.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#233
Een paar jardinières met onderschalen van porselein met een veelkleurig bloemendecor op blauwe fond. Waarschijnlijk Parijs, omstreeks 1900. Sterbarstjes in de bodems.
Paire de jardinières et leurs présentoirs en porcelaine à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Probablement Paris, vers 1900. Petites étoiles dans les fonds.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#448
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#11
Een replica schoenpoetsdoos van gepolychromeerd hout in Engelse stijl.
Copie d’une boîte à cordonnier anglais en bois peint.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#511
Drie kleine vrouwenhoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Trois petites têtes de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16, 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#378
Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. 25, 20 en 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#508
“Geisha”. Een Japanse pop met een porseleinen hoofdje in een presenteervitrine. We voegen er een kleinere pop aan toe.
“Geisha”. Poupée japonaise à la tête en porcelaine et dans une vitrine de présentation. Nous ajoutons une poupée plus petite.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#548
Een bronzen Boeddha. Japan, XIXde eeuw.
Bouddha en bronze. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#578
Een paar hemelsblauwe porseleinen Fo-honden. China, omstreeks 1900.
Paire de chiens Pho en porcelaine bleue ciel. Chine, vers 1900.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#727
Een vaas van blauw glas met een floraal decor. Gemerkt.
Vase en verre bleu à décor floral. Avec marque.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#737
Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#237
Pendule van zamak, versierd met een Arabische ruiter. Slinger en sleutel ontbreken. Begin XXe eeuw.
Pendule en régule surmontée d’un cavalier arabe. Balancier et clé manquent. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#717
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een miniatuur vaasje en theepotje van Imariporselein en een staande Guanyin naar het Blanc de Chine.
Lot de porcelaines de l’Asie comprenant un vase miniature et une théière en porcelaine d’Imari, ainsi qu’une Guanyin en blanc de Chine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#547
Een reiger van speksteen. Chinees werk.
Héron en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#743
Een matroosje, een zingend meisje, een meisje met een biggetje en een meisje met een gieter. Vier beeldjes van meerkleurig porselein. Uitgaven voor de Hummelclub. Onderaan gemerkt.
Petit matelot, fille chantant, fille au porcelet et fille à l’arrosoir. quatre statuettes en biscuit polychrome. Editions du Hummelclub. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#738
“Herderinnetje met lammetje” & “Assepoester”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Bergère avec agneau” et “Cendrillon”. Deux statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#733
Een jongetje met een spade, een meisje met bloemen, een meisje met een zonnebloem en een lezend studentje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Petit garçon à la pelle, petite fille aux fleurs, fille au tournesol et écolier lisant en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#731
Een steigerend paardje met gesatineerde staart en manen en twee zwaantjes van geslepen kleurloos kristal.
Cheval caracolant à la queue et crinière satinées, ainsi que deux cygnes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#728
Een miniatuurdisplay van meerkleurig kunststof in zeemansthema. We voegen er een vissertje van meerkleurig porselein aan toe. Beiden gemerkt.
Display miniature en plastique polychrome avec un petit pêcheur en biscuit polychrome. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#723
“Hofbräuhaus”. Een miniatuurdisplay van meerkleurig kunststof. We voegen er een jongetje met een bierkroes en een krakeling van meerkleurig porselein aan toe. Beide gemerkt.
“Hofbräuhaus”. Display miniature en plastique polychrome. Nous ajoutons un petit garçon à la chope de bière et un bretzel en porcelaine polychrome. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#713
Een kandelaar van geslepen kristal, opgebouwd uit drie globes en een vredesduif op een wereldbol. Beide gemerkt en het tweede gedateerd 2000.
Chandelier en cristal taillé composé de trois globes et une colombe sur un globe terrestre. Les deux avec marque et la seconde datée 2000.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#551
Een wijze van speksteen. Chinees werk.
Sage en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#718
Een lot dieren van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een arend, twee poesjes, een konijn, een kikker, een roodborstje en een fazant.
Lot d’animaux en porcelaine polychrome et dorée. Comprenant un aigle, deux petits chats, un lapin, une grenouille, un rouge-gorge et un faisan.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#708
Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt.
Deux écoliers et deux jeunes musiciens en porcelaine polychrome dans le goût de Hummel. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#703
Een bruidspaar, een bordje met een decor van een herdertje en een herdenkingsplaquette ter gelegenheid van het nieuwe millennium. Allen gemerkt.
Un couple de jeunes mariés, une plaquette représentant un berger et une plaquette de commémoration à l’occasion du nouveau millénaire. Avec marques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#693
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.
Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#488
Een lot Saksisch porselein, bestaande uit een musicerende dame, een dame voor de spiegel en een romantisch koppel. De eerste twee gemerkt onderaan.
Lot de porcelaines de Saxe comprenant une dame musicienne, une dame devant son miroir et un couple romantique. Les deux premières avec marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#487
Vier zingende figuurtjes van meerkleurig porselein. Uitgaven van de Hummelclub. Onderaan gemerkt.
Quatre figurines chantant en biscuit polychrome. Editions du Hummelclub. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#483
“Muzikanten”. Een groep van meerkleurig porselein. Eén vingertje beschadigd. Onderaan gemerkt. Engels werk.
“Musiciens”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail anglais, marque sous la base. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee musicerende personages, een man met bloemen en een allegorische groep in de vorm van een dame en een putto.
Lot de porcelaines polychromes comprenant deux musiciens, un homme aux fleurs et un groupe allégorique présentant une femme et un putto.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#477
“Isadora”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met blauwe details. Ontwerp van Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.
“Isadora”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails bleu. Conçue par Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#471
“Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
“Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#468
“Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.
“Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461
“Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
“Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458
“Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.
“Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457
“Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.
“Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451
Een gnoe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Gnou en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Period: 1813-1914
“Moeder met kinderen”. Een groep van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd en genummerd 924.
“Mère et enfants”. Groupe en terre cuite à patine brune. Signé et numéroté 924.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#497
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#453
“Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.
“Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#561
Een dekselvaas van polychroom porselein. Decor van personages in uitsparingen, naar Qinglong-voorbeeld. Chinees werk.
Vase couvert en porcelaine polychrome. Décor de personnages dans des cartouches. D’après les exemples de Qinglong. Travail chinois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#498
Een geisha van meerkleurig Chinees porselein.
Geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 40 / 60