Lots
Showing 91951–92000 of 96318 results
-
#726
Twee bedden van mahoniehout- en wortelfineer in classicistische stijl. Tijdperk Victoria.
Deux lits en placage d’acajou et de ronce de style classique. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 108 cmEstimate: € 80 / 120 -
#706
Een commode van mahoniehoutfineer in Empirestijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Empire. Quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 180 / 240 -
#685
Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.
Grand lot de cannes diverses, ainsi que quelques fouets en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#665
Een ronde eettafel van gesculpteerd hout . Het blad op een zwaar gesculpteerde voet, geflankeerd door twee putti. Vier bijpassende stoelen, bekleed met beige fluweel.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#376
Twee rotanstoeltjes. Omstreeks 1920. Kleine letsels.
Deux petites chaises en rotin. Vers 1920. Petit dégâts.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#796
Een paar stoelen van getorst eikenhout in renaissancestijl met poten in H-verbinding.
Paire de chaises en chêne torsadé de style renaissance. Pieds à entretoise en H.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#386
Een bijzetmeubeltje met drie laden van gefineerd en geparqueteerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Meuble d’appoint à trois tiroirs en bois de placage et parqueté. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#366
Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#607Period: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#336
Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300 / 400 -
#596
Een tweedelige buffetkast van zwartgepatineerd hout, versierd met galerijtjes en spiegel in de geest van Napoleon III.
Buffet à deux corps en bois noirci décoré de galeries et d’une glace. Napoléon III.No longer availableDim. 235 x 107 x 47 cmEstimate: € 180 / 220 -
#606
Een Engelse klapsecretaire van mahoniehout met vier laden en ivoren sleutelgaten. Tijdperk George III.
Secrétaire à abattant en acajou ouvrant à quatre tiroirs aux entrées de serrure en ivoire. Angleterre, époque George III.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420 / 460 -
#765
Een paar nachtkastjes in Lodewijk XV-stijl van wit en bruingepatineerd hout met twee gebombeerde laden en een lade aan de zijkant.
Paire de tables de chevet de style Louis XV en bois à patine blanche et brune ouvrant à deux tiroirs bombés et à un tiroir latéral.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 130 / 150 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130 / 150 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#798
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#615
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#745
Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#797
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#793
Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200 / 280 -
#613
Een paar vazen met een cloisonné decor van draken en plantaardige motieven op koper. Chinees werk.
Paire de vases à décor cloisonné de dragons et de motifs végétaux sur cuivre. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#604
“Portret van een dame met poederdoos”. Miniatuur op ivoor. Gesigneerd. Omstreeks 1800.
“Portrait d’une dame à la boîte à poudre”. Miniature sur ivoire. Signée. Vers 1800.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#290
Een parelhalssnoer met zilveren slot.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#430
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#525
Negen diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to c(..)
Neuf affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to create new mountai(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#515
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-717, “The Great Proletarian Cultural Revolution must be weged to the end”. 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-638. “New spring”. 86-684, “Kind guidance. Chairman Mao teaching theory in Yan’an”. 86_642, “Two sisters”. 86-619, “Watching a friendly match between...”. 86-630, “The Mountain Village has changed”. 86-617, “Spring hoeing”. 873-20(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-717, “The Great Proletarian Cultural Revolution must be waged to the end”. 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-638. “New spring”. 86-684, “Kind guidance. Chairman Mao teaching theory in Yan’an”. 86_642, “Two sisters”. 86-619, “Watching a friendly match between...”. 86-630, “The Mountain Village has changed”. 86-617, “Spring hoeing”. 873-20228, “Chairman Ma(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#455
“Don Quichot”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat , genummerd 18/100 en met droogstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Don Quichotte”. Litho. Signée hors planche, numérotée 18/100 et au cachet à sec de la centre Masereel à Kasterlee.No longer availableDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445
Chinese scroll. Met talrijke personages in een tuin.
Scroll chinois aux nombreux personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#450
Een Keizer en Keizerin en een berglandschap. Drie Chinese scrolls, gemengde techniek, gouache en aquarel op papier.
Empereur et Impératrice dans un paysage des montagnes. Trois scrolls chinois en technique mixte, gouache et aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250 / 350 -
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160 / 180 -
#789
Een siervaas, gedragen door een Moriaan van deels verguld kunststof.
Vase décoratif porté par un maure en plastique partiellement doré.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 70 / 80 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à / 700 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#14
Een dekselpot van gepolychromeerd Chinees aardewerk met een reliëfdecor van fohonden. Onderaan gemerkt. Medio XXe eeuw.
Pot couvert en faïence de Chine polychrome à décor de chiens de Pho en relief. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#782
Twee ovale spiegels van notenhout.
Deux miroir ovales en noyer.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#19
Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met meerkleurige bloemetjes in reliëf.
Miroir ovale en bois doré décoré de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#784
Een ovale vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas.
Miroir ovale doré, verre taillé aux facettes.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644
Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639
Een spiegel van gesculpteerd hout in de geest van de barok.
Miroir en bois sculpté d’inspiration baroque.No longer availableDim. 95 x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#779
Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#772
Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399
Lot varia met o.a. een roodkoperen waterketel, drie houten speculaasvormen en twee glasraampjes.
Lot varié contenant e.a. une bouilloire en cuivre rouge, trois moules à spéculoos en bois et deux petits vitraux.No longer availableEstimate: € 25 / 40