Lots
Showing 92901–92950 of 96318 results
-
#748
Een art deco vaasje van aardewerk met een meerkleurig bloemenmotief in reliëf. No. 625.
Vase art déco en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. N° 625.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 55 / 60 -
#690
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.
Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 130 -
#389
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.
Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#3
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#16
Een oude lederen brandweerhelm.
Casque de pompier ancien en cuir.No longer availableDim. h: 50Estimate: € 55 / 65 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#680
Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#744
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee theepotten in de vorm van een aap en een tabakspot met een decor van schepen. We voegen er een terracotta groep in de vorm van een vissersfamilie aan toe, getiteld “Il faut partir”.
Lot de faïences polychromes comprenant deux théières en forme d’un singe et un pot à tabac décoré de bateaux. Nous ajoutons un groupe en terre cuite représentant une famille de pêcheurs et intitulé “Il faut partir”.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#401
Een cachepot van bruin geglazuurd aardewerk in de vorm van een kikker. Onderaan gesigneerd ‘Jean Roger’. Parijs.
Cache-pot en faïence à glaçure brune en forme d’une grenouille. Signé sous la base: Jean Roger, Paris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#791
Janna Stuurman-Aalbers, Reinold Stuurman. “Kunst-en Antiekveilingen”. Overzichtsboeken met veilingresultaten. Ed. Vonk, Zeist-Holland. Delen 1 t.e.m. 9 (1978-1983) en “Art and Antiques Auctions World-Wide 1981”. 10 boeken.
Janna Stuurman-Aalbers, Reinold Stuurman. “Kunst-en Antiekveilingen”. Répertoires aux résultats de ventes aux enchères. Ed. Vonk, Zeist-Holland. Vol. 1 à 9 (1978-1983) et “Art and Antiques Auctions World-Wide 1981”. 10 livres.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#665
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200 / 240 -
#383
Een lot koper, bestaande uit enkele blaasinstrumentjes, een olielamp, een cachepot, enkele meetinstrumenten, een ketel met pollepel, ...
Lot de cuivres comprenant des instruments à vent, une lampe à huile, un cache-pot, quelques instruments de mesure, un poêlon et sa louche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#660
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#381
Een lot koperen kandelaars, een mijnlamp, olielampen. 10 stuks.
Lot de candélabres en cuivre, une lampe de mineur, des lampes à huile. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#14
Een lot grafiek e.d., bestaande uit twee ingekleurde etsen met zichten op New Orleans, twee oude modeprenten, vijf Chinese aquarellen op linnen en een klein surrealistisch olieverfschilderijtje op board.
Lot de gravures e.a. comprenant deux eaux-fortes en couleurs aux vues de New Orléans, deux planches de mode anciennes, cinq aquarelles chinoises sur lin et un petit tableau surréaliste en huile sur carton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#19
Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12
“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604
Een geëmailleerde plaquette van Limoges naar een schilderij van Fragonard.
Plaquette en émail de Limoges d’après un tableaux de Fragonard.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#8
Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#411
Een mammoetkies.
Un molaire de mammouth.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#416
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 200 / 300 -
#418
Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.
Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#739
“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160 / 200 -
#419
“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240 / 300 -
#26
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199Period: 1812-1895
“De openbare verkoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1849.
“La vente aux enchères publique”. Huile sur toile. Signée et datée 1849.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 25000 / 28000 -
#382Period: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#640
Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#431
Een paar schemerlampen, gemonteerd op twee witte porseleinen vazen met polychroom bloemendecor.
Paire de lampadaires montés sur des vases en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#314
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#415
Een dameshorloge met roestvrij stalen armband in originele doos.
Montre de dame à bracelet en acier inoxydable. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#757
Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.
Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#645
Grote ovale mahoniehouten eettafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.No longer availableDim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#606
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550 / 600 -
#610
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#630
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#596
Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#595
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400 / 600 -
#635
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#196
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#696
Een barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 40 / 60