Lots
Showing 25–30 of 91470 results
#274
Een schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
Dim. Ø 36 cmEstimate: € 20/40 -
#273
Dim. Ø 30 cmEstimate: € 20/40 -
#272
Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
Dim. Ø 18 cmEstimate: € 20/40 -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
Dim. 90 x 68 cmEstimate: € 40/60 -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
Dim. 42 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#268
Een beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.Dim. 10 x 15 cmEstimate: € 60/100