Lots
Showing 19–24 of 91470 results
#279
Stervormig luchtertje zonder kapjes.
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
Dim. 20 cmEstimate: € 15/30 -
#277
Estimate: € 20/25 -
#296
Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
Estimate: € 20/40 -
#276
Dim. L. 35 cmEstimate: € 20/40 -
#275
Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
Dim. H. 16,5 cmEstimate: € 20/40