Lots
Showing 201–250 of 108776 results
#495Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.Dim. 183 x 122 cmEstimate: € 150 / 200 -
#505Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
A hand-knotted oriental wool rug.Dim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445Een handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.
A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.Dim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#545Een handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
Handmade woolen carpet. Pakistan.Dim. 280 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
A boudoir carpet. Bears a label stating "India Silk".Dim. 198 x 199 cmEstimate: € 120 / 180 -
#425Bidjar tapijt, Benares India.
Bidjar carpet, Benares India.Dim. 254/203 cmEstimate: € 100 / 150 -
#535Groot handgeknoopt Perzisch Kirman tapijt.
Large hand-knotted Persian Kerman carpet.Dim. 415/267 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.
A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown.Dim. 202 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Oriental rug.Dim. 90/300 cmEstimate: € 70 / 100 -
#475Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Persian runner.Dim. 280/Estimate: € 100 / 150 -
#365Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.Dim. 200/131 cmEstimate: € 75 / 100 -
#395Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.Dim. 175/275 cmEstimate: € 100 / 120 -
#355Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.Dim. 163 x 91 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
A hand-knotted wool Bidjar carpet.Dim. 155/245 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een Perzische handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.Dim. 365 x 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#415Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.
A hand-knotted carpet, wool and silk.Dim. 210 x 138 cmEstimate: € 150 / 200 -
#345Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.Dim. 125 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#447Een grote geslepen spiegel met vergulde kader in Louis XV-stijl. Kleine schade a/d kader.
A large cut mirror with a gilded frame in the Louis XV style. Small damage to the frame.Dim. 253 x 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#403Period: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.Dim. 80 x 120 cmEstimate: € 600 / 800 -
#426Een oude eikenhouten apothekerskast met 96 lades.
An old oak apothecary cabinet with 96 drawers.Dim. 150 x 115 x 54 cmEstimate: € 700 / 900 -
A coffee table with a glass top resting on two plastic Moorish figures, presumably Italian, circa 1980/90.Dim. 51 x 160 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#526Een vintage apothekerskast. Groen geschilderd, beetje schade aan de glazen leggers.
A vintage pharmacist's cabinet. Green painted, some damage to the glass shelves.Dim. H 165, B 60, D 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.
A vintage woven crib, purchased in 1972.Dim. 95 x 95 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Period: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner.Dim. 40 x 128 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Een lederen design sofa, 2.5-zit model Cara voor Rolf Benz, met verstelbare armleuningen. In nieuwstaat.
A leather designer sofa, 2.5-seater model Cara for Rolf Benz, with adjustable armrests. In mint condition.Dim. 85 x 180 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#527Een art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap.Made in Belgium.
An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and bakelite shade. Made in Belgium.Dim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#528Een art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap.Made in Belgium.
An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and Bakelite shade. Made in Belgium.Dim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case.Dim. 27/22 cmEstimate: € 180 / 250 -
#238Een zilveren poederdoosje, Engeland, Birmingham 1940, zilversmid: T&S.AR34
A silver powder box, England, Birmingham 1940, silversmith: T&S. AR34Dim. 6.5 x 6.5 cm 65 gramEstimate: € 75 / 100 -
#197Een lot van 5 peper- en zoutpotjes met (meestal beschadigde) glazen inzetpotjes, het grootste met lepeltje. Duitse keuren, 800/1000. 160 gram.AR14/2 AR14/3 AR14/4
A lot of 5 salt and pepper shakers with (mostly damaged) glass inserts, the largest with a spoon. German hallmarks, 800/1000. 160 grams. AR14/2 AR14/3 AR14/4.Dim. h 9 cmEstimate: € 180 / 220 -
#205Een zilveren pillendoosje met de initialen M R in gegraveerd, gemerkt ‘Silver’. 100 gram.AR31
A silver pillbox engraved with the initials M R, marked 'Silver'. 100 grams.AR31Dim. 1.8 x 8 x 5.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#295Een zilveren kokertje met verdeeldop en opschrift ‘Sugar’, Engeland, Birmingham 1917, zilversmid S.B&S LD.AR46
A silver sugar caster with divided top and inscription 'Sugar', England, Birmingham 1917, silversmith S.B&S LD. AR46.Dim. l 5.5 cm 15 gramEstimate: € 20 / 30 -
#195Een zilveren schaaltje op voet, Engeland, Londen 1905, zilversmid: H A & S.AR6
A silver footed dish, England, London 1905, silversmith: H A & S. AR6.Dim. h 7 x Ø 11.5 cm 125 grEstimate: € 150 / 200 -
#285Een zilveren pillendoosje, Engeland, Birmingham 1912, vervaagd makers merk: A..Z.AR36
A silver pillbox, England, Birmingham 1912, faded maker's mark: A..Z. AR36Dim. h 4.5 x Ø 7cm 35 gramEstimate: € 30 / 50 -
#275Een zilveren pillendoosje, Engeland, Londen 1906, zilversmid: W.C. 65 gram.1 pootje afgebroken maar aanwezig.AR35
A silver pillbox, England, London 1906, silversmith: W.C. 65 grams. One foot broken off but present. AR35.Dim. 3.5 x 7.5 x 5.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#203Een zilveren juwelendoosje, Engeland, Birmingham 1924, zilversmid: HM. Totaalgewicht (+ inzetstuk + schildpad deksel) 160 gram.AR25
A silver jewelry box, England, Birmingham 1924, silversmith: HM. Total weight (+ insert + tortoiseshell cover) 160 grams. AR25.Dim. 4.5 x 12.5 x 6 cmEstimate: € 120 / 180 -
A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47.Dim. Ø 10.5 cm 80 gramEstimate: € 80 / 120 -
#177Een lot van 12 verzilverd metalen kommen, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0.AR13/12/12
A lot of 12 silver-plated metal bowls, art nouveau, marked OX WMF 1/0. AR13/12/12.Dim. h 5 x Ø 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#155Een set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet.S70
A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70.Dim. h 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#215Een Chinese kom met zilver bekleed, met figuren gedecoreerd.AR17
A Chinese bowl with silver overlay, decorated with figures. AR17Dim. h 7 x Ø 11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een set van 2 zilveren kandelaars met 3 armen, Duitse keuren, gemerkt 835. Verzwaarde voet.AR8
A set of 2 silver three-branch candle holders, German hallmarks, marked 835. Weighted base. AR8.Dim. h 18 x b 27.5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#245Een set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0.AR3
A set of 2 silver-plated metal bowls, one with legs, Art Nouveau style, marked OX WMF 1/0. AR3.Dim. 47,5 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, met originele zak.
A beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, with original dust bag.Dim. 27 x 34 x 13 cmEstimate: € 220 / 340 -
#95Een rood lederen gordeltasje. Gemerkt.
A red leather belt pouch. Marked.Dim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#280Een verzilverd metalen en vergulde sigarenknijper. In originele doos.
A silver-plated metal and gilded cigar clipper. In original box.Dim.Estimate: € 50 / 80 -
#135Een bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.
A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked.Dim.Estimate: € 300 / 400 -
#440Een 18 kt roze gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
An 18 kt rose gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.14 ct. and rubies totaling approximately 1.30 ct.Dim. 6,45 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.20 ct. and sapphires weighing approximately 3 ct.Dim. 8,6 gEstimate: € 2100 / 2300 -
#270Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliants with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.Dim. 5,38 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#438Period: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975.Dim. Hoogte 9 cmEstimate: € 180 / 220