Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 201–250 of 108776 results

  • #495

    Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.

    A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.
    Dim. 183 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #505

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445
    Bidjar

    Een handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.

    A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.

    Handmade woolen carpet. Pakistan.
    Dim. 280 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".

    A boudoir carpet. Bears a label stating "India Silk".
    Dim. 198 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #425

    Bidjar tapijt, Benares India.

    Bidjar carpet, Benares India.
    Dim. 254/203 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #535

    Groot handgeknoopt Perzisch Kirman tapijt.

    Large hand-knotted Persian Kerman carpet.
    Dim. 415/267 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515

    Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.

    A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown.
    Dim. 202 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een handgeknoopte Perzische loper.

    A hand-knotted Oriental rug.
    Dim. 90/300 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #475

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted Persian runner.
    Dim. 280/
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 200/131 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #395

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 175/275 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #355

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een Perzische handgeknoopte loper.

    A Persian hand-knotted runner.
    Dim. 365 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.

    A hand-knotted carpet, wool and silk.
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #345

    Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
    Dim. 125 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #447

    Een grote geslepen spiegel met vergulde kader in Louis XV-stijl. Kleine schade a/d kader.

    A large cut mirror with a gilded frame in the Louis XV style. Small damage to the frame.
    Dim. 253 x 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #403
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #426

    Een oude eikenhouten apothekerskast met 96 lades.

    An old oak apothecary cabinet with 96 drawers.
    Dim. 150 x 115 x 54 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #186

    Een salontafel met glazen blad rustend op twee Moorse figuren in kunststof, vermoedelijk Italiaans, circa 1980/90.

    A coffee table with a glass top resting on two plastic Moorish figures, presumably Italian, circa 1980/90.
    Dim. 51 x 160 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526
    Nova werkhuizen, Mechelen

    Een vintage apothekerskast. Groen geschilderd, beetje schade aan de glazen leggers.

    A vintage pharmacist's cabinet. Green painted, some damage to the glass shelves.
    Dim. H 165, B 60, D 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #516

    Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.

    A vintage woven crib, purchased in 1972.
    Dim. 95 x 95 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner.
    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176
    Rolf Benz

    Een lederen design sofa, 2.5-zit model Cara voor Rolf Benz, met verstelbare armleuningen. In nieuwstaat.

    A leather designer sofa, 2.5-seater model Cara for Rolf Benz, with adjustable armrests. In mint condition.
    Dim. 85 x 180 x 85 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #527
    Erpe

    Een art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap. Made in Belgium.

    An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and bakelite shade. Made in Belgium.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528
    Erpe

    Een art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap. Made in Belgium.

    An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and Bakelite shade. Made in Belgium.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.

    Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case.
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #238
    Turner & Simpson Ltd

    Een zilveren poederdoosje, Engeland, Birmingham 1940, zilversmid: T&S. AR34

    A silver powder box, England, Birmingham 1940, silversmith: T&S. AR34
    Dim. 6.5 x 6.5 cm 65 gram
    Estimate: € 75 / 100
  • #197

    Een lot van 5 peper- en zoutpotjes met (meestal beschadigde) glazen inzetpotjes, het grootste met lepeltje. Duitse keuren, 800/1000. 160 gram. AR14/2 AR14/3 AR14/4

    A lot of 5 salt and pepper shakers with (mostly damaged) glass inserts, the largest with a spoon. German hallmarks, 800/1000. 160 grams. AR14/2 AR14/3 AR14/4.
    Dim. h 9 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #205

    Een zilveren pillendoosje met de initialen M R in gegraveerd, gemerkt ‘Silver’. 100 gram. AR31

    A silver pillbox engraved with the initials M R, marked 'Silver'. 100 grams. AR31
    Dim. 1.8 x 8 x 5.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #295
    S Blanckensee & Son Ltd

    Een zilveren kokertje met verdeeldop en opschrift ‘Sugar’, Engeland, Birmingham 1917, zilversmid S.B&S LD. AR46

    A silver sugar caster with divided top and inscription 'Sugar', England, Birmingham 1917, silversmith S.B&S LD. AR46.
    Dim. l 5.5 cm 15 gram
    Estimate: € 20 / 30
  • #195
    Holland, Aldwinckle & Slater

    Een zilveren schaaltje op voet, Engeland, Londen 1905, zilversmid: H A & S. AR6

    A silver footed dish, England, London 1905, silversmith: H A & S. AR6.
    Dim. h 7 x Ø 11.5 cm 125 gr
    Estimate: € 150 / 200
  • #285
    Arthur & John Zimmerman

    Een zilveren pillendoosje, Engeland, Birmingham 1912, vervaagd makers merk: A..Z. AR36

    A silver pillbox, England, Birmingham 1912, faded maker's mark: A..Z. AR36
    Dim. h 4.5 x Ø 7cm 35 gram
    Estimate: € 30 / 50
  • #275
    William Comyns & Sons

    Een zilveren pillendoosje, Engeland, Londen 1906, zilversmid: W.C. 65 gram. 1 pootje afgebroken maar aanwezig. AR35

    A silver pillbox, England, London 1906, silversmith: W.C. 65 grams. One foot broken off but present. AR35.
    Dim. 3.5 x 7.5 x 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #203
    Henry Matthews

    Een zilveren juwelendoosje, Engeland, Birmingham 1924, zilversmid: HM. Totaalgewicht (+ inzetstuk + schildpad deksel) 160 gram. AR25

    A silver jewelry box, England, Birmingham 1924, silversmith: HM. Total weight (+ insert + tortoiseshell cover) 160 grams. AR25.
    Dim. 4.5 x 12.5 x 6 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #237

    Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47

    A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47.
    Dim. Ø 10.5 cm 80 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #177
    Württembergische Metallwarenfabrik

    Een lot van 12 verzilverd metalen kommen, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR13/12/12

    A lot of 12 silver-plated metal bowls, art nouveau, marked OX WMF 1/0. AR13/12/12.
    Dim. h 5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #155
    John Roberts & Co

    Een set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet. S70

    A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #215

    Een Chinese kom met zilver bekleed, met figuren gedecoreerd. AR17

    A Chinese bowl with silver overlay, decorated with figures. AR17
    Dim. h 7 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Een set van 2 zilveren kandelaars met 3 armen, Duitse keuren, gemerkt 835. Verzwaarde voet. AR8

    A set of 2 silver three-branch candle holders, German hallmarks, marked 835. Weighted base. AR8.
    Dim. h 18 x b 27.5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #245
    Württembergische Metallwarenfabrik

    Een set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR3

    A set of 2 silver-plated metal bowls, one with legs, Art Nouveau style, marked OX WMF 1/0. AR3.
    Dim. 47,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, met originele zak.

    A beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, with original dust bag.
    Dim. 27 x 34 x 13 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #95
    Cartier

    Een rood lederen gordeltasje. Gemerkt.

    A red leather belt pouch. Marked.
    Dim. 12 x 17,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #280
    Cartier

    Een verzilverd metalen en vergulde sigarenknijper. In originele doos.

    A silver-plated metal and gilded cigar clipper. In original box.
    Dim.
    Estimate: € 50 / 80
  • #135
    Cartier

    Een bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.

    A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked.
    Dim.
    Estimate: € 300 / 400
  • #440

    Een 18 kt roze gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    An 18 kt rose gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.14 ct. and rubies totaling approximately 1.30 ct.
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #210

    Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.20 ct. and sapphires weighing approximately 3 ct.
    Dim. 8,6 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #270

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliants with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.
    Dim. 5,38 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #438
    Disquis
    Period: 300BC-400AD

    Een precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.

    A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • …
  • 2,174
  • 2,175
  • 2,176
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More