Lots
Showing 33801–33850 of 107701 results
#39Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#38Een coupe van blauw glas. Gemerkt.
No longer availableDim. 14 x 34,5 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#37Een vierarmige kandelaar van messing en onyx.
No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
No longer availableDim. L 92 cm -
#261Een paar replica sabels met Pools opschrift.
No longer availableDim. L 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een paardenkoets van meerkleurig porselein.
No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#34Een paar beelden van meerkleurig biscuit. Kleine schilfer aan de hoed.
No longer availableDim. h: 33 & 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#33Een oude Zweedse rekenmachine.
No longer availableDim. 11 x 30 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#31Een Chinese fallus.
No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 45 -
No longer availableDim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15 / 25 -
No longer availableDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#25Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#21Een paar messingen kandelaars.
No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 30 -
No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#19Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#18Een klein hoofdje van Chinees terracotta op houten sokkel.
No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#15Een merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 10 / 15 -
#3Een asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 10 / 15 -
#1Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Deux bougies de jardin. Fêlure dans l'un des verres.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#224Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.No longer availableDim. +- h 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableDim. h: 13 cm en kleinerEstimate: € 20 / 30 -
#130Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 20 / 25 -
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableDim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#119Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.
Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#116Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.
Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Une pénurie d'instruments.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#86Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 15 / 25 -
#83Een doofpot en een waterketel van messing.
Un extincteur et une bouilloire en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#81Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 15 / 25 -
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#74Een kleine scheepsmaquette
Un petit modèle de bateauNo longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#70Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableEstimate: € 3035 -
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20 / 25