Lots
Showing 40301–40350 of 107931 results
#81Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d'insectes, de fleurs et de croix gammées. Chine, époque Jiaqing. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#491Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.
#623Een traditioneel Pakistaans snaarinstrument, versierd met ingelegde vogeltjes van parelmoer en de klankkast bespannen met dierenvel.
#361Een lot Aziatisch snijwerk van hout en been, waaronder beeldjes en twee stempels.
#641Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.
Un authentique récipient en vannerie fine avec cuir et cauris. Des Maasai au Kenya.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
#321Twee verschillende kannetjes en twee verschillende vaasjes van meerkleurig en verguld aardewerk met decor ‘Shanghai’. Onderaan gemerkt.
#283Een porseleinen schaaltje met zwart op geel decor van pioenen en met drie ramskoppen in de rand. Gemerkt.
Plat en porcelaine à décor noir sur jaune de pivoines et trois têtes de bélier dans le bord. Marqué.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#68Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
#42“Pastorale”. Een handgeschilderd miniatuur naar Boucher.
#32“Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.
#8Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
#47“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#143Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#631Een fractie gefossiliseerd hout.
#637Twee Balinese maskers van gepolychromeerd hout.
#392Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Canton.
#571Een gebeeldhouwd houten hoofd. Borneo.
#378Een vintage metalen bureaulamp.
#448Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100 / 120 -
#48Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
#73Een paar Medici-vazen van Brussels porselein. XIXe eeuw.
#227“Portret”. Een lithografie.
"Portrait". Une lithographie.No longer availableDim. 44 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Period: 1915 - 2006“Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.
"Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.No longer availableDim. 8,5 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#192“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#189Period: 1880-1959“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 10 x 17 c;Estimate: € 50 / 70 -
#172Period: 1910 - 2006“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableDim. 35 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163Een paar reproducties in een kadertje.
Une sérigraphie d'une oeuvre de Karel Appel. Signée dans la planche.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableDim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
"Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 32 cm x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
"Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 11 cm x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#133Een wandspiegeltje in verguld houten lijst.
Un miroir mural dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 46 x 29 cmEstimate: € 60 / 80